Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

BMW 1134 1 707 519 · BMW 1134 7 529 839

Alternatives and compatible parts

MAHLE 081 VA 31239 000 · PERFECT CIRCLE 081 VA 31239 000 · TRW Engine Component 111009 · TRW Engine Component 111209 · NE 148007000400 · NE 148007000500 · OSVAT 1758 · INTERVALVES 3316.239 · EATON 34194 · FAI AutoParts EV95075 · FRECCIA R6392/BMARCR · SUPSAN V0040722 · BGA V163921 · AE V94403 · IPSA VL166500 · WILMINK GROUP WG1015834 · WILMINK GROUP WG1053652 · WILMINK GROUP WG1089916 · WILMINK GROUP WG1093567 · WILMINK GROUP WG1213363 · WILMINK GROUP WG1491301 · WILMINK GROUP WG2088378 · WILMINK GROUP WG2178831 · WILMINK GROUP WG2178832 · WILMINK GROUP WG2269131 · WILMINK GROUP WG2269147 · SUPSAN Automotive Co V0040722 · IPSA VL166500 · BMW 1134 1 707 519 · BMW 1134 7 529 839

Compatible vehicles

BMW: 1 (E81), 1 (E87), 1 Kabriolett (E88), 1 Kupee (E82), 3 (E46)

Väljalaskeventiil TOPRAN 501 420

Väljalaskeventiil TOPRAN 501 420
Article501 420
BrandTOPRAN
Product groupVäljalaskeventiil
Country of originAustria
Weight0.087 kg
Installatsiooni poolSilindripea
Installatsiooni poolVäljalaskepool
Pikkus (mm)100, 1
Klapitaldriku läbimõõt (mm)28, 9
Klapisääre läbimõõt (mm)6
Vagude arv3
10.46€
Out of stock
1
BMW1134 1 707 519
BMW1134 7 529 839
MAHLE081 VA 31239 000
PERFECT CIRCLE081 VA 31239 000
TRW Engine Component111009
TRW Engine Component111209
NE148007000400
NE148007000500
OSVAT1758
INTERVALVES3316.239
EATON34194
FAI AutoPartsEV95075
FRECCIAR6392/BMARCR
SUPSANV0040722
BGAV163921
AEV94403
IPSAVL166500
WILMINK GROUPWG1015834
WILMINK GROUPWG1053652
WILMINK GROUPWG1089916
WILMINK GROUPWG1093567
WILMINK GROUPWG1213363
WILMINK GROUPWG1491301
WILMINK GROUPWG2088378
WILMINK GROUPWG2178831
WILMINK GROUPWG2178832
WILMINK GROUPWG2269131
WILMINK GROUPWG2269147
SUPSAN Automotive CoV0040722
IPSAVL166500
BMW1134 1 707 519
BMW1134 7 529 839