Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

BMW 1 707 519 · BMW 11 34 1 707 519

Alternatives and compatible parts

MAHLE 081 VA 31239 000 · TRW 111209 · FRECCIA R6392/BMARCR · BGA V163921 · TOPRAN 501 420 · WILMINK GROUP WG1015834 · WILMINK GROUP WG1053652 · WILMINK GROUP WG1093567 · WILMINK GROUP WG1213363 · WILMINK GROUP WG1491301 · WILMINK GROUP WG2178831 · WILMINK GROUP WG2178832 · WILMINK GROUP WG2269131 · WILMINK GROUP WG2337471 · WILMINK GROUP WG2338846 · BMW 1 707 519 · BMW 11 34 1 707 519

Väljalaskeventiil NE 148007000400

No image
Article148007000400
BrandNE
Product groupVäljalaskeventiil
EAN4062086277840
Weight0.04 kg
Installatsiooni poolVäljalaskepool
Pikkus (mm)100, 3
MaterjalBimetall
Piirangutega toode/piirangu info 2kroomitud klapisäär
Piirangutega toode/piirangu info 2stellitud klapipesa
Piirangutega toode/piirangu info 2tugevdatud klapisäär
Klapitaldriku läbimõõt (mm)29, 00
Klapisääre läbimõõt (mm)6
Klapinurk (kraad)45
7.66€
Out of stock
1
BMW1 707 519
BMW11 34 1 707 519
MAHLE081 VA 31239 000
TRW111209
FRECCIAR6392/BMARCR
BGAV163921
TOPRAN501 420
WILMINK GROUPWG1015834
WILMINK GROUPWG1053652
WILMINK GROUPWG1093567
WILMINK GROUPWG1213363
WILMINK GROUPWG1491301
WILMINK GROUPWG2178831
WILMINK GROUPWG2178832
WILMINK GROUPWG2269131
WILMINK GROUPWG2337471
WILMINK GROUPWG2338846
BMW1 707 519
BMW11 34 1 707 519