OEM номера
AUDI 1J0422812B · SEAT 1J0422812B · SKODA 1J0422812B · VW 1J0422812B · SEAT 1J0422812E · VW 1J0422812E · AUDI 4J0422812 · SEAT 4J0422812 · SKODA 4J0422812 · VW 4J0422812 · AUDI 6R0423812A · SEAT 6R0423812A · SKODA 6R0423812A · VW 6R0423812A · AUDI ES3524 · SEAT ES3524 · SKODA ES3524 · VW ES3524
Аналоги и совместимые артикулы
BENDIX 040332B · FEBI BILSTEIN 14182 · VEMA 16124 · LEMFÖRDER 22251 03 · A.B.S. 230428 · SWAG 30 71 0037 · 3RG 32716 · TALOSA 42-02120 · Metalcaucho 53018 · CAUTEX 754928 · SASIC 9006635 · RTS 91-00995-1 · RUVILLE 915771 · PLYOM P754928 · FARE SA RD210 · BIRTH RD3086 · STC T453018 · TOPRAN 110 236 · TOPRAN 110 237 · FEBI BILSTEIN 14182 · VEMA 16124 · MASTER-SPORT GERMANY 22251-PCS-MS · MASTER-SPORT GERMANY 22251-SET-MS · SWAG 30 71 0037 · SWAG 30 93 9939 · SWAG 30 93 9941 · MASTER-SPORT GERMANY 36812/2-SET-MS · FEBI BILSTEIN 39939 · FEBI BILSTEIN 39941 · STARLINE 40.14.720 · STARLINE 40.14.722 · KLAXCAR FRANCE 47198z · CORTECO 49398758 · MAPCO 49701 · Metalcaucho 53018 · METZGER AUTOTEILE 54004602 · METZGER AUTOTEILE 54006002 · CAUTEX 754928 · SASIC 7676144 · MOTRIO 8660005656 · RTS 91-90951-1 · OMG SRL G10.2988 · MDR GSP-S071341 · MONROE L29121 · MONROE L29125 · MERTZ M-S0109 · PLYOM P754928 · FARE SA RD210
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8L1) · SEAT: LEON (1M1), TOLEDO II (1M2) · SKODA: OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV Cabriolet (1E7), GOLF IV Variant (1J5), NEW BEETLE (9C1, 1C1)
Rooliots Metalcaucho 53018

| Артикул | 53018 |
| Бренд | Metalcaucho |
| Группа товаров | Rooliots |
| Вес | 0.39 kg |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 95 |
| Kaal (kg) | 0, 37 |
| Keermemõõt | M12x1.5 |
| Keermemõõt | M14x1.5 |
| Materjal | Terasvalu |
| paaris tootenumbrid | 53012 |
| AUDI | 1J0422812B |
| SEAT | 1J0422812B |
| SKODA | 1J0422812B |
| VW | 1J0422812B |
| SEAT | 1J0422812E |
| VW | 1J0422812E |
| AUDI | 4J0422812 |
| SEAT | 4J0422812 |
| SKODA | 4J0422812 |
| VW | 4J0422812 |
| AUDI | 6R0423812A |
| SEAT | 6R0423812A |
| SKODA | 6R0423812A |
| VW | 6R0423812A |
| AUDI | ES3524 |
| SEAT | ES3524 |
| SKODA | ES3524 |
| VW | ES3524 |
