OEM номера
SEAT 357407365 · VW 357407365 · SEAT 357407365A · VW 357407365A
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 02942 · LEMFÖRDER 10161 07 · A.B.S. 220270 · TALOSA 47-09509 · Metalcaucho 53003 · CAUTEX 754993 · RTS 93-00926-056 · PLYOM P754993 · FARE SA RS111 · OPEN PARTS SSB1006.11 · STC T453003 · FEBI BILSTEIN 02942 · FEBI BILSTEIN 03548 · TOPRAN 103 476 · ASMETAL 10VW1100 · MTR 12162764 · VEMA 16620 · MAPCO 19889/1 · VEMA 2579 · SWAG 30 78 0017 · SWAG 30 78 0019 · SWAG 30 93 9810 · 3RG 33720 · MASTER-SPORT GERMANY 37021-KIT-MS · FEBI BILSTEIN 39810 · KLAXCAR FRANCE 47099z · CORTECO 49398535 · Metalcaucho 53003 · METZGER AUTOTEILE 57006718 · METZGER AUTOTEILE 57006818 · CAUTEX 754993 · MOTRIO 8550501382 · KAMOKA 9040149 · AYD 9200042 · BSG BSG 90-310-027 · OMG SRL G30.3857 · MDR GSP-S080211 · MONROE L29026 · MONROE L29551 · MONROE L29552 · MONROE L29555 · MONROE L29556 · MONROE L29559 · MONROE L29560 · MERTZ M-S0125 · MTR MT3503 · PLYOM P754993 · FARE SA RS111
Совместимые автомобили
SEAT: CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), IBIZA II (6K1), INCA (6K9), TOLEDO I (1L2) · VW: CADDY II Kaubik/mikrobuss (9K9A), CADDY II Mahtuniversaal (9K9B), CORRADO (53I), GOLF I Cabriolet (155), GOLF II (19E, 1G1)
Kande-/juhtliigend Metalcaucho 53003

| Артикул | 53003 |
| Бренд | Metalcaucho |
| Группа товаров | Kande-/juhtliigend |
| Вес | 0.45 kg |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Läbimõõt [mm] | 19 |
| Kaal (kg) | 0, 383 |
| SEAT | 357407365 |
| VW | 357407365 |
| SEAT | 357407365A |
| VW | 357407365A |
