OEM номера
AUDI 059109119A · SEAT 059109119A · SKODA 059109119A · VW 059109119A · AUDI 059109119B · SEAT 059109119B · SKODA 059109119B · VW 059109119B · AUDI 059109243D · SEAT 059109243D · SKODA 059109243D · VW 059109243D · AUDI 059109243F · SEAT 059109243F · SKODA 059109243F · VW 059109243F · AUDI 059109243G · SEAT 059109243G · SKODA 059109243G · VW 059109243G · AUDI 059109243J · SEAT 059109243J · SKODA 059109243J · VW 059109243J · AUDI 059109243L · SEAT 059109243L · SKODA 059109243L · VW 059109243L · AUDI 059109244 · SEAT 059109244 · SKODA 059109244 · VW 059109244 · AUDI 059109244A · SEAT 059109244A · SKODA 059109244A · VW 059109244A · AUDI 059109244B · SEAT 059109244B · SKODA 059109244B · VW 059109244B · AUDI 059109479B · SEAT 059109479B · SKODA 059109479B · VW 059109479B · AUDI 059109487A · SEAT 059109487A · SKODA 059109487A · VW 059109487A · AUDI 059109487B · SEAT 059109487B
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948519 · Schaeffler INA 530053930 · SCHAEFFLER GRUPPE 530053930 · RUVILLE 55703771 · GK K980253BTH · GATES KP2TH15557XS1 · DEXWAL MOBIDEX 03-1493 · DEXWAL MOBIDEX 03-420 · DEXWAL MOBIDEX 03-720 · DEXWAL MOBIDEX 03-721 · BOSCH 1 987 948 519 · FEBI BILSTEIN 11322 · CP CAR PARTS 1512W21 · 4U Autoparts 16451VV · FEBI BILSTEIN 173251 · FEBI BILSTEIN 17900 · FEBI BILSTEIN 17920 · FEBI BILSTEIN 18270 · SWAG 30 03 0031 · SWAG 32 91 7920 · SWAG 33 10 1710 · Schaeffler INA 530 0539 30 · TRISCAN 8647 290032 · CONTINENTAL CTAM CT1015WP2PRO · FLENNOR FP14446V-1 · GK K980253B-TH · SNR KDP457.480 · GATES KP25557XS-1 · GATES KP2TH15557XS-1 · PROCODIS FRANCE KPE3063A · OPTIBELT KT 1393 W1 · LUCAS LKP168 · LUCAS LKP209 · Litens LTW979680A · HEPU PK05621TH · OPTIMAL SK-1621AQ1 · AUTOMOTOR France STK2555 · SYNCRONIX SY210101518PE · VAICO V10-50043 · SKF VKMC 01952-1 · WILMINK GROUP WG1251952 · WILMINK GROUP WG1428421 · WILMINK GROUP WG1429470 · WILMINK GROUP WG1780084 · WILMINK GROUP WG2140245 · WILMINK GROUP WG1436293 · WILMINK GROUP WG2229348 · OPTIBELT KT 1393W1
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0539 30
| Артикул | 530 0539 30 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4005108840998 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 4.07 kg |
| Avamistemperatuur (°C) | 87 |
| Hammastehulk 1 | 207 |
| Hammastehulk 2 | 87 |
| Laius 1 (mm) | 30 |
| Laius 2 (mm) | 24 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos termostaadiga |
| Rihmade arv | 2 |
| AUDI | 059109119A |
| SEAT | 059109119A |
| SKODA | 059109119A |
| VW | 059109119A |
| AUDI | 059109119B |
| SEAT | 059109119B |
| SKODA | 059109119B |
| VW | 059109119B |
| AUDI | 059109243D |
| SEAT | 059109243D |
| SKODA | 059109243D |
| VW | 059109243D |
| AUDI | 059109243F |
| SEAT | 059109243F |
| SKODA | 059109243F |
| VW | 059109243F |
| AUDI | 059109243G |
| SEAT | 059109243G |
| SKODA | 059109243G |
| VW | 059109243G |
| AUDI | 059109243J |
| SEAT | 059109243J |
| SKODA | 059109243J |
| VW | 059109243J |
| AUDI | 059109243L |
| SEAT | 059109243L |
| SKODA | 059109243L |
| VW | 059109243L |
| AUDI | 059109244 |
| SEAT | 059109244 |
| SKODA | 059109244 |
| VW | 059109244 |
| AUDI | 059109244A |
| SEAT | 059109244A |
| SKODA | 059109244A |
| VW | 059109244A |
| AUDI | 059109244B |
| SEAT | 059109244B |
| SKODA | 059109244B |
| VW | 059109244B |
| AUDI | 059109479B |
| SEAT | 059109479B |
| SKODA | 059109479B |
| VW | 059109479B |
| AUDI | 059109487A |
| SEAT | 059109487A |
| SKODA | 059109487A |
| VW | 059109487A |
| AUDI | 059109487B |
| SEAT | 059109487B |

