OEM номера
AUDI 059109119A · SEAT 059109119A · SKODA 059109119A · VW 059109119A · AUDI 059109119B · SEAT 059109119B · SKODA 059109119B · VW 059109119B · AUDI 059109243D · SEAT 059109243D · SKODA 059109243D · VW 059109243D · AUDI 059109243F · SEAT 059109243F · SKODA 059109243F · VW 059109243F · AUDI 059109243G · SEAT 059109243G · SKODA 059109243G · VW 059109243G · AUDI 059109243J · SEAT 059109243J · SKODA 059109243J · VW 059109243J · AUDI 059109243L · SEAT 059109243L · SKODA 059109243L · VW 059109243L · AUDI 059109244 · SEAT 059109244 · SKODA 059109244 · VW 059109244 · AUDI 059109244A · SEAT 059109244A · SKODA 059109244A · VW 059109244A · AUDI 059109244B · SEAT 059109244B · SKODA 059109244B · VW 059109244B · AUDI 059121004A · SKODA 059121004A · VW 059121004A · AUDI 059121004B · SEAT 059121004B · SKODA 059121004B · VW 059121004B · AUDI 059121004C · SEAT 059121004C · SKODA 059121004C
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948518 · Schaeffler INA 530041631 · SCHAEFFLER GRUPPE 530041631 · RUVILLE 55703761 · CONTINENTAL CTAM CT1015WP1 · CONTINENTAL CTAM CT1015WP2PRO · GATES KP1TH15557XS1 · GATES KP25557XS1 · AIRTEX WPK159601 · DEXWAL MOBIDEX 03-420 · DEXWAL MOBIDEX 03-720 · DEXWAL MOBIDEX 03-721 · AUTOKIT 04.5362PA · STELLOX 11-42047-SX · FEBI BILSTEIN 11322 · 4U Autoparts 16451VV · FEBI BILSTEIN 173251 · FEBI BILSTEIN 17900 · FEBI BILSTEIN 17920 · FEBI BILSTEIN 18270 · SWAG 30 03 0031 · METELLI 30-0868-1 · SWAG 32 91 7920 · SWAG 33 10 1710 · KLAXCAR FRANCE 40595z · KLAXCAR FRANCE 40595z · MAPCO 41846 · Schaeffler INA 530 0416 31 · RUVILLE 5503831 · TRISCAN 8647 290031 · MOVIS ASTK1173PA · FLENNOR FP04446V-1 · Saleri SIL K1PA1447 · GK K980253A-TH · BUGATTI KBU5115A · SNR KDP457.480 · GATES KP1TH15557XS-1 · GRAF KP868-1 · BREDA LORETT KPA0055A · OPTIBELT KT 1441 W1 · KWP KW868-1 · LUCAS LKP149 · Litens LTW979680A · MABYPARTS OBKWP0168 · HEPU PK05620TH · REPKIT RKTK1173PA · OPTIMAL SK-1619AQ2 · SYNCRONIX SY1101015PE
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0416 31
| Артикул | 530 0416 31 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4005108841179 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.7 kg |
| Avamistemperatuur (°C) | 87 |
| Hammastehulk 1 | 207 |
| Hammastehulk 2 | 87 |
| Laius 1 (mm) | 30 |
| Laius 2 (mm) | 24 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos termostaadiga |
| Rihmade arv | 2 |
| AUDI | 059109119A |
| SEAT | 059109119A |
| SKODA | 059109119A |
| VW | 059109119A |
| AUDI | 059109119B |
| SEAT | 059109119B |
| SKODA | 059109119B |
| VW | 059109119B |
| AUDI | 059109243D |
| SEAT | 059109243D |
| SKODA | 059109243D |
| VW | 059109243D |
| AUDI | 059109243F |
| SEAT | 059109243F |
| SKODA | 059109243F |
| VW | 059109243F |
| AUDI | 059109243G |
| SEAT | 059109243G |
| SKODA | 059109243G |
| VW | 059109243G |
| AUDI | 059109243J |
| SEAT | 059109243J |
| SKODA | 059109243J |
| VW | 059109243J |
| AUDI | 059109243L |
| SEAT | 059109243L |
| SKODA | 059109243L |
| VW | 059109243L |
| AUDI | 059109244 |
| SEAT | 059109244 |
| SKODA | 059109244 |
| VW | 059109244 |
| AUDI | 059109244A |
| SEAT | 059109244A |
| SKODA | 059109244A |
| VW | 059109244A |
| AUDI | 059109244B |
| SEAT | 059109244B |
| SKODA | 059109244B |
| VW | 059109244B |
| AUDI | 059121004A |
| SKODA | 059121004A |
| VW | 059121004A |
| AUDI | 059121004B |
| SEAT | 059121004B |
| SKODA | 059121004B |
| VW | 059121004B |
| AUDI | 059121004C |
| SEAT | 059121004C |
| SKODA | 059121004C |

