Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

RENAULT 77 01 349 880 · RENAULT 77 01 349 881 · RENAULT 77 01 349 974 · RENAULT 77 01 351 484 · RENAULT 77 01 351 486 · RENAULT 77 01 351 572

Alternatives and compatible parts

SERCORE 12780 · METELLI 17-0074 · Multiparts 18-291490 · SPIDAN 22069 · SPIDAN 22072 · CDX 230411 · CDX 230641 · GSP 250001 · LÖBRO 301878 · LÖBRO 301882 · DEPA 3024150 · DEPA 3024700 · DEPA 3024850 · DEPA 3024950 · DEPA 3025050 · DEPA 3025150 · DEPA 3025156 · DA SILVA 408T · DA SILVA 478T · DA SILVA 491T · DA SILVA 497T · DA SILVA 498T · CIFAM 655-074 · TRISCAN 8540 25524 · EKG 922069 · EKG 922072 · DA SILVA C408 · DA SILVA C478 · DA SILVA C498 · SNRA R1234 · RCA FRANCE R185 · RCA FRANCE R185N · GENERAL RICAMBI RE3158 · QUINTON HAZELL T45 · QUINTON HAZELL T5148 · KRAFTVOLL GERMANY 01010006 · SERCORE 12780 · SERCORE 12784 · STELLOX 158 1018-SX · MAPCO 16107 · SPIDAN 22069 · SPIDAN 22072 · SERCORE 22780 · SERCORE 22784 · GSP 250001 · LÖBRO 301878 · LÖBRO 301882 · DA SILVA 497T

Compatible vehicles

RENAULT: 19 I (B/C53_), 19 I Cabriolet (D53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Kaubik/luukpära (S53_), 19 II (B/C53_)

Veovõll SKF VKJC 1299

ArticleVKJC1299
BrandSKF
Product groupVeovõll
EAN7316572884249
Country of originAustria
Pikkus (mm)635
KeermemõõtM20x1, 5
Välishambumine ratta pool21
Rõngastihendi läbimõõt (mm)50
Liigendläbimõõt rattapoolne (mm)86
Läbimõõt tripoodirull (mm)30
47.93€
Out of stock
1
RENAULT77 01 349 880
RENAULT77 01 349 881
RENAULT77 01 349 974
RENAULT77 01 351 484
RENAULT77 01 351 486
RENAULT77 01 351 572
SERCORE12780
METELLI17-0074
Multiparts18-291490
SPIDAN22069
SPIDAN22072
CDX230411
CDX230641
GSP250001
LÖBRO301878
LÖBRO301882
DEPA3024150
DEPA3024700
DEPA3024850
DEPA3024950
DEPA3025050
DEPA3025150
DEPA3025156
DA SILVA408T
DA SILVA478T
DA SILVA491T
DA SILVA497T
DA SILVA498T
CIFAM655-074
TRISCAN8540 25524
EKG922069
EKG922072
DA SILVAC408
DA SILVAC478
DA SILVAC498
SNRAR1234
RCA FRANCER185
RCA FRANCER185N
GENERAL RICAMBIRE3158
QUINTON HAZELLT45
QUINTON HAZELLT5148
KRAFTVOLL GERMANY01010006
SERCORE12780
SERCORE12784
STELLOX158 1018-SX
MAPCO16107
SPIDAN22069
SPIDAN22072
SERCORE22780
SERCORE22784
GSP250001
LÖBRO301878
LÖBRO301882
DA SILVA497T