Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERCEDES-BENZ 271 050 00 27 · MERCEDES-BENZ 271 050 04 27 · MERCEDES-BENZ A 271 050 00 27 · MERCEDES-BENZ A 271 050 04 27

Alternatives and compatible parts

TRW Engine Component 261123 · GOETZE ENGINE 91-261123-00 · FAI AutoParts EV95107 · FRECCIA R6471/BMARCR · BGA V998923 · MAHLE 001 VA 31965 000 · NE 148010000700 · OSVAT 2196 · TRW Engine Component 261123 · INTERVALVES 3488.239 · MEC-DIESEL 828222 · FAI AutoParts EV95107 · FRECCIA R6471/BMARCR · BGA V998923 · IPSA VL173700 · WILMINK GROUP WG1015969 · WILMINK GROUP WG1053679 · WILMINK GROUP WG1174538 · WILMINK GROUP WG1491759 · WILMINK GROUP WG1700946 · WILMINK GROUP WG1787757 · WILMINK GROUP WG2178835 · WILMINK GROUP WG2339677 · MEC-DIESEL 828222 · MEC-DIESEL TRW07968 · MERCEDES-BENZ 271 050 00 27 · MERCEDES-BENZ 271 050 04 27 · MERCEDES-BENZ A 271 050 00 27 · MERCEDES-BENZ A 271 050 04 27

Compatible vehicles

MERCEDES-BENZ: C-CLASS (W203), C-CLASS Kupee (CL203), C-CLASS T-Model (S203), CLC-CLASS (CL203), CLK (C209)

Väljalaskeventiil AE V98069

Väljalaskeventiil AE V98069
ArticleV98069
BrandAE
Product groupVäljalaskeventiil
EAN4044197457083
Country of originBelgia
Weight0.052 kg
Pikkus (mm)109, 2
MaterjalBimetall
MaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
Piirangutega toode/piirangu info 2kroomitud klapisäär
Piirangutega toode/piirangu info 2stellitud klapipesa
Klapitaldriku läbimõõt (mm)27
Klapisääre läbimõõt (mm)7
Klapinurk (kraad)45
KlapisäärematerjalKroom-Siliitsiumteras
9.46€
Availability 24
1
MERCEDES-BENZ271 050 00 27
MERCEDES-BENZ271 050 04 27
MERCEDES-BENZA 271 050 00 27
MERCEDES-BENZA 271 050 04 27
TRW Engine Component261123
GOETZE ENGINE91-261123-00
FAI AutoPartsEV95107
FRECCIAR6471/BMARCR
BGAV998923
MAHLE001 VA 31965 000
NE148010000700
OSVAT2196
TRW Engine Component261123
INTERVALVES3488.239
MEC-DIESEL828222
FAI AutoPartsEV95107
FRECCIAR6471/BMARCR
BGAV998923
IPSAVL173700
WILMINK GROUPWG1015969
WILMINK GROUPWG1053679
WILMINK GROUPWG1174538
WILMINK GROUPWG1491759
WILMINK GROUPWG1700946
WILMINK GROUPWG1787757
WILMINK GROUPWG2178835
WILMINK GROUPWG2339677
MEC-DIESEL828222
MEC-DIESELTRW07968
MERCEDES-BENZ271 050 00 27
MERCEDES-BENZ271 050 04 27
MERCEDES-BENZA 271 050 00 27
MERCEDES-BENZA 271 050 04 27