Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CITROËN 0949.E2 · PEUGEOT 0949.E2 · CITROËN/PEUGEOT 0949.E2 · BMW 11 34 7 547 187 · MINI 11 34 7 547 187 · BMW 7547187

Alternatives and compatible parts

MAHLE 039 VA 31935 000 · INTERVALVES 3598.009 · CORTECO 49355728 · TRW Engine Component 539031 · MOTIVE EV10019 · FAI AutoParts EV95174 · FRECCIA R6664/RCR · BGA V596664 · IPSA VL197400 · STELLOX 01-24371-SX · MAHLE 039 VA 31935 000 · TRW Engine Component 539031 · MEC-DIESEL 827430 · SMMotorenteile 861114-4 · Autopumps UK AEV11018 · Borsehung B10335 · MOTIVE EV10019 · FAI AutoParts EV95174 · FRECCIA R6664/RCR · SUPSAN Automotive Co V0040860 · BGA V596664 · ET ENGINETEAM VE0148 · IPSA VL197400 · IPSA VL240600 · WILMINK GROUP WG1016192 · WILMINK GROUP WG1053731 · WILMINK GROUP WG1174453 · WILMINK GROUP WG1344713 · WILMINK GROUP WG1424205 · WILMINK GROUP WG1491529 · WILMINK GROUP WG1499942 · WILMINK GROUP WG1700973 · WILMINK GROUP WG2018810 · WILMINK GROUP WG2169650 · WILMINK GROUP WG2269202 · IAP QUALITY PARTS 110-52041 · WILMINK GROUP WG2337473 · MEC-DIESEL TRW08059 · MEC-DIESEL 827430 · A.Z. Meisterteile AZMT-46-033-1059 · CITROËN 0949.E2 · PEUGEOT 0949.E2 · CITROËN/PEUGEOT 0949.E2 · BMW 11 34 7 547 187 · MINI 11 34 7 547 187 · BMW 7547187

Compatible vehicles

BMW: 1 (F20), 1 (F21), 3 (F30, F80), 3 Touring (F31) · CITROËN: BERLINGO Kaubik/mikrobuss (B9), BERLINGO MULTISPACE (B9), C4 GRAND PICASSO I (UA_), C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_), C4 I (LC_) · DS: DS 3 (SA_), DS 3 Kabriolett (SB_), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_), DS 5 (KF_) · IRAN KHODRO: PEUGEOT 2008 (CU), PEUGEOT 508 (8D) · MINI: MINI (R56), MINI CLUBMAN (R55), MINI COUNTRYMAN (R60), MINI Kabriolett (R57), MINI Kupee (R58) · OPEL: GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) · PEUGEOT: 2008 I (CU_), 207 (WA_, WC_), 207 CC (WD_), 207 Sedaan, 207 SW (WK_) · PGO: CEVENNES, HEMERA, SPEEDSTER

Väljalaskeventiil AE V95038

Väljalaskeventiil AE V95038
ArticleV95038
BrandAE
Product groupVäljalaskeventiil
EAN4044197641994
Country of originBelgia
Weight0.035 kg
Pikkus (mm)110, 1
MaterjalBimetall
MaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
Piirangutega toode/piirangu info 2Klapi hülss tugevdatud
Klapitaldriku läbimõõt (mm)26, 2
Klapisääre läbimõõt (mm)5
Klapinurk (kraad)45
KlapisäärematerjalKroom-Siliitsiumteras
6.26€
Out of stock
1
CITROËN0949.E2
PEUGEOT0949.E2
CITROËN/PEUGEOT0949.E2
BMW11 34 7 547 187
MINI11 34 7 547 187
BMW7547187
MAHLE039 VA 31935 000
INTERVALVES3598.009
CORTECO49355728
TRW Engine Component539031
MOTIVEEV10019
FAI AutoPartsEV95174
FRECCIAR6664/RCR
BGAV596664
IPSAVL197400
STELLOX01-24371-SX
MAHLE039 VA 31935 000
TRW Engine Component539031
MEC-DIESEL827430
SMMotorenteile861114-4
Autopumps UKAEV11018
BorsehungB10335
MOTIVEEV10019
FAI AutoPartsEV95174
FRECCIAR6664/RCR
SUPSAN Automotive CoV0040860
BGAV596664
ET ENGINETEAMVE0148
IPSAVL197400
IPSAVL240600
WILMINK GROUPWG1016192
WILMINK GROUPWG1053731
WILMINK GROUPWG1174453
WILMINK GROUPWG1344713
WILMINK GROUPWG1424205
WILMINK GROUPWG1491529
WILMINK GROUPWG1499942
WILMINK GROUPWG1700973
WILMINK GROUPWG2018810
WILMINK GROUPWG2169650
WILMINK GROUPWG2269202
IAP QUALITY PARTS110-52041
WILMINK GROUPWG2337473
MEC-DIESELTRW08059
MEC-DIESEL827430
A.Z. MeisterteileAZMT-46-033-1059
CITROËN0949.E2
PEUGEOT0949.E2
CITROËN/PEUGEOT0949.E2
BMW11 34 7 547 187
MINI11 34 7 547 187
BMW7547187