Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

NISSAN 13202-00QAP · NISSAN 13202-BN700 · SUZUKI 13202-BN700 · MERCEDES-BENZ 607 053 13 00 · MERCEDES-BENZ 626 050 09 00 · RENAULT 7701 473 183 · RENAULT 7701 476 572 · DACIA 7701 476 572 · MERCEDES-BENZ A 607 053 13 00 · MERCEDES-BENZ A 626 050 09 00

Alternatives and compatible parts

MAHLE 021 VA 31061 000 · OSVAT 1868 · INTERVALVES 3243.009 · TRW Engine Component 539017 · CORTECO 551868B · FAI AutoParts EV94609 · FRECCIA R6186/BM · BGA V991868 · IPSA VL137500 · STELLOX 01-24284-SX · MAHLE 021 VA 31061 000 · RED-LINE 15NI037 · OSVAT 1868 · ASAM AUTOMOTIVE 30649 · INTERVALVES 3243.009 · TRW Engine Component 539017 · CORTECO 551868B · NE 5738120000 · TOPRAN 700 660 · MEC-DIESEL 825225 · FAI AutoParts EV94609 · FRECCIA R6186/BM · SUPSAN Automotive Co V0040263 · BGA V991868 · ET ENGINETEAM VE0058 · IPSA VL137500 · WILMINK GROUP WG1016178 · WILMINK GROUP WG1053590 · WILMINK GROUP WG1174340 · WILMINK GROUP WG1202267 · WILMINK GROUP WG1233072 · WILMINK GROUP WG1491610 · WILMINK GROUP WG2018834 · WILMINK GROUP WG2269434 · NE 148038001200 · WILMINK GROUP WG2337444 · MEC-DIESEL 825225 · MEC-DIESEL TRW08072 · NISSAN 13202-00QAP · NISSAN 13202-BN700 · SUZUKI 13202-BN700 · MERCEDES-BENZ 607 053 13 00 · MERCEDES-BENZ 626 050 09 00 · RENAULT 7701 473 183 · RENAULT 7701 476 572 · DACIA 7701 476 572 · MERCEDES-BENZ A 607 053 13 00 · MERCEDES-BENZ A 626 050 09 00

Compatible vehicles

ASHOK LEYLAND: STILE · DACIA: DOKKER Kaubik/mikrobuss, DOKKER Mahtuniversaal (KE_), DOKKER Pikap, DUSTER (HM_), DUSTER (HS_) · MAHINDRA: VERITO, VERITO VIBE · MERCEDES-BENZ: A-CLASS (W176), B-CLASS Sports Tourer (W246, W242), CITAN Kaubik/mikrobuss (W415), CITAN Mahtuniversaal (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) · NISSAN: ALMERA II (N16), ALMERA II Hatchback (N16), CUBE (Z12), JUKE (F15), JUKE Van (F15) · RENAULT: CAPTUR I (J5_, H5_), CAPTUR II (HF_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Kaubik/luukpära (SB0/1/2_), CLIO III (BR0/1, CR0/1) · SAMSUNG: QM3, SM3 (L38), SM6 · SUZUKI: JIMNY Maastur kinnine (SN)

Väljalaskeventiil AE V94609

Väljalaskeventiil AE V94609
ArticleV94609
BrandAE
Product groupVäljalaskeventiil
EAN4044197220113
Country of originBelgia
Weight0.045 kg
Pikkus (mm)100, 7
MaterjalBimetall
MaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
Piirangutega toode/piirangu info 2Klapi hülss tugevdatud
Klapitaldriku läbimõõt (mm)29
Klapisääre läbimõõt (mm)6
Klapinurk (kraad)45
KlapisäärematerjalKroom-Siliitsiumteras
7.49€
Availability 12
1
NISSAN13202-00QAP
NISSAN13202-BN700
SUZUKI13202-BN700
MERCEDES-BENZ607 053 13 00
MERCEDES-BENZ626 050 09 00
RENAULT7701 473 183
RENAULT7701 476 572
DACIA7701 476 572
MERCEDES-BENZA 607 053 13 00
MERCEDES-BENZA 626 050 09 00
MAHLE021 VA 31061 000
OSVAT1868
INTERVALVES3243.009
TRW Engine Component539017
CORTECO551868B
FAI AutoPartsEV94609
FRECCIAR6186/BM
BGAV991868
IPSAVL137500
STELLOX01-24284-SX
MAHLE021 VA 31061 000
RED-LINE15NI037
OSVAT1868
ASAM AUTOMOTIVE30649
INTERVALVES3243.009
TRW Engine Component539017
CORTECO551868B
NE5738120000
TOPRAN700 660
MEC-DIESEL825225
FAI AutoPartsEV94609
FRECCIAR6186/BM
SUPSAN Automotive CoV0040263
BGAV991868
ET ENGINETEAMVE0058
IPSAVL137500
WILMINK GROUPWG1016178
WILMINK GROUPWG1053590
WILMINK GROUPWG1174340
WILMINK GROUPWG1202267
WILMINK GROUPWG1233072
WILMINK GROUPWG1491610
WILMINK GROUPWG2018834
WILMINK GROUPWG2269434
NE148038001200
WILMINK GROUPWG2337444
MEC-DIESEL825225
MEC-DIESELTRW08072
NISSAN13202-00QAP
NISSAN13202-BN700
SUZUKI13202-BN700
MERCEDES-BENZ607 053 13 00
MERCEDES-BENZ626 050 09 00
RENAULT7701 473 183
RENAULT7701 476 572
DACIA7701 476 572
MERCEDES-BENZA 607 053 13 00
MERCEDES-BENZA 626 050 09 00