Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CHRYSLER 04573560AC · CHRYSLER 4573560AC · DODGE 4573560AC

Alternatives and compatible parts

MTE-THOMSON 227.92 · MOTORAD 465-91 · CALORSTAT by Vernet 7094.91J · MEAT & DORIA 92440 · FIRST LINE FTS453.91 · CALORSTAT by Vernet TH7094.91J · STELLOX 23-40071-SX · MAGNETI MARELLI 352046591000 · MOTORAD 465-91K · VALEO 820568 · TRISCAN 8620 12182 · TRISCAN 8620 12191 · NTY CTM-CH-001 · VEMO V20-99-1280 · WILMINK GROUP WG1409313 · WILMINK GROUP WG1427576 · WILMINK GROUP WG1445827 · WILMINK GROUP WG1760518 · WILMINK GROUP WG2113063 · WILMINK GROUP WG2184714 · CALORSTAT by Vernet TH7094.91 · JPN 20C9031-JPN · SERCK AUTOMOTIVE CTK0918 · ZentParts Z45570 · CHRYSLER 04573560AC · CHRYSLER 4573560AC · DODGE 4573560AC

Compatible vehicles

CHRYSLER: PACIFICA, VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG), VOYAGER IV (RG, RS), VOYAGER IV VAN (S_) · DODGE: CARAVAN (RG_), GRAND CARAVAN Mini Cargo Van, GRAND CARAVAN Mini Passenger Van

Termostaat, Jahutusvedelik GATES TH33291G1

Termostaat, Jahutusvedelik GATES TH33291G1
ArticleTH33291G1
BrandGATES
Product groupTermostaat, Jahutusvedelik
EAN5414465442377
Country of originBelgia
Weight0.101 kg
Avamistemperatuur (°C)91
Korpusetüüpilma korpuseta
Piirangutega toode/piirangu infokoos tihenditega
23.11€
Out of stock
1
CHRYSLER04573560AC
CHRYSLER4573560AC
DODGE4573560AC
MTE-THOMSON227.92
MOTORAD465-91
CALORSTAT by Vernet7094.91J
MEAT & DORIA92440
FIRST LINEFTS453.91
CALORSTAT by VernetTH7094.91J
STELLOX23-40071-SX
MAGNETI MARELLI352046591000
MOTORAD465-91K
VALEO820568
TRISCAN8620 12182
TRISCAN8620 12191
NTYCTM-CH-001
VEMOV20-99-1280
WILMINK GROUPWG1409313
WILMINK GROUPWG1427576
WILMINK GROUPWG1445827
WILMINK GROUPWG1760518
WILMINK GROUPWG2113063
WILMINK GROUPWG2184714
CALORSTAT by VernetTH7094.91
JPN20C9031-JPN
SERCK AUTOMOTIVECTK0918
ZentPartsZ45570
CHRYSLER04573560AC
CHRYSLER4573560AC
DODGE4573560AC