Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FIAT 46445405 · FIAT 71716875 · ALFA ROMEO 71737981 · FIAT 71737981 · LANCIA 71737981 · FIAT 7720806 · FIAT 7781232

Alternatives and compatible parts

FEBI BILSTEIN 14171 · AIRTEX 1662 · MEYLE 213 778 1232 · METELLI 24-0553 · ASHIKA 35-00-0211 · ASHIKA 35-00-0217 · JAPKO 350211 · RUVILLE 65816 · RUVILLE 65816G · SWAG 70 15 0039 · AQUAPLUS 85-3180 · HEPU P068 · VALEO PA1250 · SALERI PA1250 · GRAF PA553 · BUGATTI PA5915 · SALERI PA733 · SALERI PA764 · JAPANPARTS PQ-0211 · QUINTON HAZELL QCP3113 · QUINTON HAZELL QCP3113BH · DOLZ S223 · DOLZ S223ST · SKF VKPA 82653 · HK W90100 · DELPHI WP1758 · KWP 10553 · FEBI BILSTEIN 14171 · METELLI 24-0553 · MAGNETI MARELLI 350981304000 · RUVILLE 56733 · RUVILLE 56764 · SWAG 70 15 0039 · GK 985068 · A.Z. Meisterteile AZMT-30-100-1311 · A.Z. Meisterteile AZMT-30-100-1320 · COMLINE EWP333 · HEPU P068 · GRAF PA553 · BUGATTI PA5915 · Saleri SIL PA733 · Saleri SIL PA764 · WILMINK GROUP WG1236799 · WILMINK GROUP WG1431508 · WILMINK GROUP WG1790104 · AP XENERGY X200880 · EXTREME 98980561 · EXTREME 98110034

Compatible vehicles

FIAT: PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_), PUNTO (176_), PUNTO Van (176_), STRADA Pikap (178_, 278_) · FORD: TRANSIT Kaubik (T_ _) · LANCIA: KAPPA SW (838_) · OPEL: REKORD C · VAUXHALL: CAVALIER Kupee · VW: NEW BEETLE (9C1, 1C1)

Veepump, mootori jahutus KAMOKA T0125

Veepump, mootori jahutus KAMOKA T0125
ArticleT0125
BrandKAMOKA
Product groupVeepump, mootori jahutus
EAN5901779825243
Weight2.531 kg
Korpusetüüpkoos korpusega
Wasserpumpenausführungjaoks polikliinik-rihmülekandega
32.16€
Out of stock
1
FIAT46445405
FIAT71716875
ALFA ROMEO71737981
FIAT71737981
LANCIA71737981
FIAT7720806
FIAT7781232
FEBI BILSTEIN14171
AIRTEX1662
MEYLE213 778 1232
METELLI24-0553
ASHIKA35-00-0211
ASHIKA35-00-0217
JAPKO350211
RUVILLE65816
RUVILLE65816G
SWAG70 15 0039
AQUAPLUS85-3180
HEPUP068
VALEOPA1250
SALERIPA1250
GRAFPA553
BUGATTIPA5915
SALERIPA733
SALERIPA764
JAPANPARTSPQ-0211
QUINTON HAZELLQCP3113
QUINTON HAZELLQCP3113BH
DOLZS223
DOLZS223ST
SKFVKPA 82653
HKW90100
DELPHIWP1758
KWP10553
FEBI BILSTEIN14171
METELLI24-0553
MAGNETI MARELLI350981304000
RUVILLE56733
RUVILLE56764
SWAG70 15 0039
GK985068
A.Z. MeisterteileAZMT-30-100-1311
A.Z. MeisterteileAZMT-30-100-1320
COMLINEEWP333
HEPUP068
GRAFPA553
BUGATTIPA5915
Saleri SILPA733
Saleri SILPA764
WILMINK GROUPWG1236799
WILMINK GROUPWG1431508
WILMINK GROUPWG1790104
AP XENERGYX200880
EXTREME98980561
EXTREME98110034