Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

LEXUS 044660E010 · TOYOTA 0446647070 · TOYOTA 0446647071 · LEXUS 0446648130 · LEXUS 0446648140 · TOYOTA 0446652180 · LEXUS 446600000000000 · TOYOTA 446647070 · TOYOTA 446647071 · LEXUS 446648130 · LEXUS 446648140 · TOYOTA 446652180

Alternatives and compatible parts

ICER 181983 · MK Kashiyama D2326 · MK Kashiyama D2329 · TRW GDB3497 · TRW GDB4174 · MINTEX MDB3104 · BREMBO P83152 · BREMBO P83152N · STELLOX 000 340B-SX · FEBI BILSTEIN 116359 · KAWE 1395 00 · REMSA 1395.00 · MAXGEAR 19-3005 · ROADHOUSE 21395.00 · TEXTAR 2491801 · SWAG 33 10 7110 · MAGNETI MARELLI 363700483152 · HELLA 8DB 355 015-371 · HELLA PAGID 8DB 355 015-371 · HELLA 8DB 355 034-411 · HELLA PAGID 8DB 355 034-411 · HELLA 8DB 355 036-911 · HELLA PAGID 8DB 355 036-911 · COMLINE ADB06078 · BLUE PRINT ADT342186 · A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-2108 · BENDIX Braking BPD2205 · ZEKKERT BS-2972 · COMLINE CBP06078 · MK Kashiyama D2326 · MK Kashiyama D2326H · HAGEN GP1458 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J3612023 · MOTAQUIP LVXL1867 · MINTEX MDB3104 · MINTEX MDB83104 · NIPPARTS N3612044 · NISSHINBO NP1111 · BREMBO P 83 152 · WOKING P12953.00 · A.B.S. P83152 · BREMBO P83152N · DON PCP1420 · QUARO QP6454 · QUARO QP6454C · PAGID T1987 · PEMEBLA BNXBPD2205 · ZentParts Z07523

Compatible vehicles

LEXUS: GS (_L1_), RC (_C1_), RX (_L1_) · TOYOTA: MIRAI (JPD1_), PRIUS PLUS (_W4_), SIENNA (_L3_)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Hi-Q SP1458

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Hi-Q SP1458
ArticleSP1458
BrandHi-Q
Product groupPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN8809409033709
Weight0.857 kg
Jämedus/Tugevus (mm)15
Laius (mm)115, 2
Kõrgus (mm)45, 4
PidurisüsteemAKEBONO
täidab ECE-normiE9-90R-02A0818/2629
10.87€
Availability 5
1
LEXUS044660E010
TOYOTA0446647070
TOYOTA0446647071
LEXUS0446648130
LEXUS0446648140
TOYOTA0446652180
LEXUS446600000000000
TOYOTA446647070
TOYOTA446647071
LEXUS446648130
LEXUS446648140
TOYOTA446652180
ICER181983
MK KashiyamaD2326
MK KashiyamaD2329
TRWGDB3497
TRWGDB4174
MINTEXMDB3104
BREMBOP83152
BREMBOP83152N
STELLOX000 340B-SX
FEBI BILSTEIN116359
KAWE1395 00
REMSA1395.00
MAXGEAR19-3005
ROADHOUSE21395.00
TEXTAR2491801
SWAG33 10 7110
MAGNETI MARELLI363700483152
HELLA8DB 355 015-371
HELLA PAGID8DB 355 015-371
HELLA8DB 355 034-411
HELLA PAGID8DB 355 034-411
HELLA8DB 355 036-911
HELLA PAGID8DB 355 036-911
COMLINEADB06078
BLUE PRINTADT342186
A.Z. MeisterteileAZMT-44-022-2108
BENDIX BrakingBPD2205
ZEKKERTBS-2972
COMLINECBP06078
MK KashiyamaD2326
MK KashiyamaD2326H
HAGENGP1458
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3612023
MOTAQUIPLVXL1867
MINTEXMDB3104
MINTEXMDB83104
NIPPARTSN3612044
NISSHINBONP1111
BREMBOP 83 152
WOKINGP12953.00
A.B.S.P83152
BREMBOP83152N
DONPCP1420
QUAROQP6454
QUAROQP6454C
PAGIDT1987
PEMEBLABNXBPD2205
ZentPartsZ07523