Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FORD 1113187 · FORD C201-12121

Alternatives and compatible parts

MAHLE 013 VA 31785 000 · TRW 181113 · OSVAT 2046 · FAI EV94709 · AE V98037 · BGA V998919 · IPSA VL173100 · OSVAT 2046 · MEC-DIESEL 828002 · Autopumps UK AEV6465 · MOTIVE EV6465 · FAI AutoParts EV94709 · SUPSAN Automotive Co V0040886 · BGA V998919 · IPSA VL173100 · WILMINK GROUP WG1015932 · WILMINK GROUP WG1053677 · WILMINK GROUP WG1174519 · WILMINK GROUP WG1201869 · WILMINK GROUP WG1491756 · WILMINK GROUP WG1701412 · WILMINK GROUP WG2170719 · WILMINK GROUP WG2337477 · MV Parts MV V0334 · MEC-DIESEL 828002 · FORD 1113187 · FORD C201-12121

Väljalaskeventiil FRECCIA R6465/RNT

Väljalaskeventiil FRECCIA R6465/RNT
ArticleR6465/RNT
BrandFRECCIA
Product groupVäljalaskeventiil
EAN8112000017604
Weight0.04 kg
ÜhendustehnikaI
Pikkus (mm)101, 8
MaterjalKroom-Mangaan-Nikkelteras
Piirangutega toode/piirangu info 2nitreeritud klapisäär
Klapitaldriku läbimõõt (mm)22
Klapisääre läbimõõt (mm)6
Klapinurk (kraad)45
5.36€
Availability 18
1
FORD1113187
FORDC201-12121
MAHLE013 VA 31785 000
TRW181113
OSVAT2046
FAIEV94709
AEV98037
BGAV998919
IPSAVL173100
OSVAT2046
MEC-DIESEL828002
Autopumps UKAEV6465
MOTIVEEV6465
FAI AutoPartsEV94709
SUPSAN Automotive CoV0040886
BGAV998919
IPSAVL173100
WILMINK GROUPWG1015932
WILMINK GROUPWG1053677
WILMINK GROUPWG1174519
WILMINK GROUPWG1201869
WILMINK GROUPWG1491756
WILMINK GROUPWG1701412
WILMINK GROUPWG2170719
WILMINK GROUPWG2337477
MV PartsMV V0334
MEC-DIESEL828002
FORD1113187
FORDC201-12121