Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

KIA 22311-27410 · KIA 22311-27411 · MERCEDES-BENZ 2231127011

Alternatives and compatible parts

ELRING 442.880 · VICTOR REINZ 61-10010-10 · CORTECO 83403104 · GUARNITAUTO 102044-5252 · ELRING 442.880 · TRISCAN 501-5557 · VICTOR REINZ 61-10010-10 · MEC-DIESEL 875181 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1046 · BGA CH8571A · NPS H125I51 · GLASER H40767-10 · FAI AutoParts HG2129A · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1250536 · WILMINK GROUP WG1002888 · WILMINK GROUP WG1033290 · WILMINK GROUP WG1177774 · WILMINK GROUP WG1192738 · WILMINK GROUP WG1244024 · WILMINK GROUP WG1245685 · WILMINK GROUP WG1449285 · WILMINK GROUP WG1449572 · WILMINK GROUP WG1704716 · WILMINK GROUP WG1754964 · WILMINK GROUP WG2133587 · CORTECO 83403104 · WILMINK GROUP WG1757180 · Vitobello Ricambi 18923N · MV Parts MV H1090B · MV Parts MV H1306B · MEC-DIESEL 875181 · KIA 22311-27410 · KIA 22311-27411 · MERCEDES-BENZ 2231127011

Compatible vehicles

HYUNDAI: i30 (FD), i30 Universaal (FD), SANTA FÉ II (CM), SONATA V (NF), TRAJET (FO) · KIA: CARENS III Mahtuniversaal (UN), CEE'D Luukpära (ED), CEE'D SW (ED), CERATO I Luukpära (LD), CERATO I Sedaan (LD)

Tihend, silindripea AJUSA 10183810

Article10183810
BrandAJUSA
Product groupTihend, silindripea
EAN8427769943805
Country of originAustria
Weight0.35 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 2
Läbimõõt [mm]84
ainult ühenduses koos81030200
Sälkude-/aukudearv2
34.39€
Low stock · 2
1
KIA22311-27410
KIA22311-27411
MERCEDES-BENZ2231127011
ELRING442.880
VICTOR REINZ61-10010-10
CORTECO83403104
GUARNITAUTO102044-5252
ELRING442.880
TRISCAN501-5557
VICTOR REINZ61-10010-10
MEC-DIESEL875181
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1046
BGACH8571A
NPSH125I51
GLASERH40767-10
FAI AutoPartsHG2129A
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1250536
WILMINK GROUPWG1002888
WILMINK GROUPWG1033290
WILMINK GROUPWG1177774
WILMINK GROUPWG1192738
WILMINK GROUPWG1244024
WILMINK GROUPWG1245685
WILMINK GROUPWG1449285
WILMINK GROUPWG1449572
WILMINK GROUPWG1704716
WILMINK GROUPWG1754964
WILMINK GROUPWG2133587
CORTECO83403104
WILMINK GROUPWG1757180
Vitobello Ricambi18923N
MV PartsMV H1090B
MV PartsMV H1306B
MEC-DIESEL875181
KIA22311-27410
KIA22311-27411
MERCEDES-BENZ2231127011