Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

EASTERN COACH WORKS 18-057 · FIAT 4329406 · FIAT 4384128 · FIAT 4408201 · INNOCENTI 5882695 · SEAT 5882695 · ZASTAVA 5882695 · FIAT 5893339 · FIAT 5936404 · LANCIA 5936404 · FIAT 5960469 · LANCIA 5960469 · FIAT 5983960 · FIAT 5992593 · LANCIA 5992593 · FIAT 7580753 · LANCIA 7580753 · FIAT 7580756 · LANCIA 7580756 · LANCIA 7691042 · FIAT 7748000 · FIAT 7770032 · FIAT 7784974 · ADVANCE T2088

Alternatives and compatible parts

KWP 10554 · AIRTEX 1205 · AIRTEX 1205-1 · GMB 123-1010 · AKRON-MALÒ 130050 · BECK/ARNLEY 131-0033 · BECK/ARNLEY 131-0333 · PART MASTER 2-1084 · SCHADEK 20028 · GUTTMANN 20145 241 10 · MEYLE 2135983960 · METELLI 24-0554 · ACDelco 252-028 · CAR 330241 · MAGNETI MARELLI 350981481000 · INDISA 352000 · MAGNETI MARELLI 352316170284 · GATES 42046 · NAPA 42046 · VALEO 506092 · CARTER 50898 · CARQUEST 51-1932 · Schaeffler INA 538045110 · CARDONE 5583511 · RUVILLE 65813 · RUVILLE 65890 · RUVILLE 65890G · TEMOT 85-1950 · TEMOT 85-3080 · TEMOT 85-7005 · TRISCAN 860015125 · TRISCAN 860015127 · SASIC 9001197 · BOSCH 97209 · GK 985072 · OPTIMAL AQ-1617 · AIRTEX AW9084 · VMG BA012 · VMG BA013 · Duralast BWP-1084 · BGA CP24109 · TRW FP1506 · TRW FP7205 · INTERBRAKE FT001/1 · FIRST LINE FWP1177 · GMB GWFI-01A · UNIPART GWP1045 · NAPA NWP1471

Compatible vehicles

FIAT: 128 (128_), 128 Familiare (128_), 128 Kupee (128_), 130 (130_), REGATA (138_) · INNOCENTI: KORAL · LANCIA: DELTA I (831_), PRISMA (831_) · SEAT: 128 (128A) · YUGO: 311 · ZASTAVA: 101, YUGO

Veepump, mootori jahutus GRAF PA554

ArticlePA554
BrandGRAF
Product groupVeepump, mootori jahutus
EAN8032747263884
Weight1.15 kg
Rakendustüüpmehhaaniliselt
Ribide arv1
Piirangutega toode/piirangu infokoos tihendiga
Piirangutega toode/piirangu infomitte kasutada tihendusmaterjale
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma kaaneta
Ventilaatorilabade/labade arv7
Veepumba rihmaratta läbimõõt [mm]115, 2
Labidarattaläbimõõt (mm)65
Wasserpumpenausführungjaoks polikliinik-rihmülekandega
Materjal veepumbatiivikHallmalm
19.82€
Availability 5
1
EASTERN COACH WORKS18-057
FIAT4329406
FIAT4384128
FIAT4408201
INNOCENTI5882695
SEAT5882695
ZASTAVA5882695
FIAT5893339
FIAT5936404
LANCIA5936404
FIAT5960469
LANCIA5960469
FIAT5983960
FIAT5992593
LANCIA5992593
FIAT7580753
LANCIA7580753
FIAT7580756
LANCIA7580756
LANCIA7691042
FIAT7748000
FIAT7770032
FIAT7784974
ADVANCET2088
KWP10554
AIRTEX1205
AIRTEX1205-1
GMB123-1010
AKRON-MALÒ130050
BECK/ARNLEY131-0033
BECK/ARNLEY131-0333
PART MASTER2-1084
SCHADEK20028
GUTTMANN20145 241 10
MEYLE2135983960
METELLI24-0554
ACDelco252-028
CAR330241
MAGNETI MARELLI350981481000
INDISA352000
MAGNETI MARELLI352316170284
GATES42046
NAPA42046
VALEO506092
CARTER50898
CARQUEST51-1932
Schaeffler INA538045110
CARDONE5583511
RUVILLE65813
RUVILLE65890
RUVILLE65890G
TEMOT85-1950
TEMOT85-3080
TEMOT85-7005
TRISCAN860015125
TRISCAN860015127
SASIC9001197
BOSCH97209
GK985072
OPTIMALAQ-1617
AIRTEXAW9084
VMGBA012
VMGBA013
DuralastBWP-1084
BGACP24109
TRWFP1506
TRWFP7205
INTERBRAKEFT001/1
FIRST LINEFWP1177
GMBGWFI-01A
UNIPARTGWP1045
NAPANWP1471