Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FIAT 46408075 · LANCIA 46408075 · FIAT 46413332 · LANCIA 46413332 · FIAT 46541004 · FIAT 55186442 · FIAT 7779163

Alternatives and compatible parts

LIZARTE 04.07.0201 · LIZARTE 04.07.0203 · LIZARTE 04.11.0305 · LIZARTE 04.13.0089 · SERCORE 07B403Z · SERCORE 07B575 · CARDONE 21G60125 · SAGINAW 26034983FC · MAPCO 27028 · ZF Parts 2923 201 · URW 32-75512 · IPD 36-2040 · SPIDAN 53697 · SPIDAN 53735 · SASIC 7076022 · Test_Bosch 7691.955.158 · ZF 7691.955.158 · TRISCAN 851515602 · DELCO REMY DSP089 · OPTIMAL HP-197 · GENERAL RICAMBI PI0203 · GENERAL RICAMBI PI0286 · GENERAL RICAMBI PI0565 · AMK PUM256 · QUINTON HAZELL QSRPA841 · LENCO SP3197 · ERA Benelux SP8013 · ERA Benelux SP8089 · TTV TSP3332 · STELLOX 00-35564-SX · LGK 037082115LGK · ESEN SKV 10SKV141 · RIDEX 12H0136 · ELSTOCK 15-0125 · MEYLE 214 631 0010 · MAPCO 27028 · IPD 36-2040 · REAL 36127511BN · MAXGEAR 48-0092 · SPIDAN 53697 · LAUBER 55.3332 · SASIC 7076022 · DRI 715520125 · AUTEX 863045 · A.Z. Meisterteile AZMT-42-022-1062 · FLAMAR BHF620147HQ · CASCO CSP74115AS · DA SILVA DP2289

Compatible vehicles

FIAT: BRAVA (182_), BRAVO I (182_), MAREA (185_), MAREA Weekend (185_), PALIO (178_, 171_, 371_) · LANCIA: Y (840_)

Hüdraulikapump, roolimine TRW JPR152

Hüdraulikapump, roolimine TRW JPR152
ArticleJPR152
BrandTRW
Product groupHüdraulikapump, roolimine
EAN3322937388134
Country of originAustria
Weight2.565 kg
Tootja piirangSAGINAW
Surve (bar)80
Rakendustüüphüdrauliline
vasak/paremrooliminevasak-/parempoolse roolimise jaoks
Sisend-/väljundite arv2
Kinnitusaukude vahe (mm)80
Läbimõõt õhuvõtuühendus [mm]16
Adaptri kaugus pumbast (mm)32
110.46€
Out of stock
1
FIAT46408075
LANCIA46408075
FIAT46413332
LANCIA46413332
FIAT46541004
FIAT55186442
FIAT7779163
LIZARTE04.07.0201
LIZARTE04.07.0203
LIZARTE04.11.0305
LIZARTE04.13.0089
SERCORE07B403Z
SERCORE07B575
CARDONE21G60125
SAGINAW26034983FC
MAPCO27028
ZF Parts2923 201
URW32-75512
IPD36-2040
SPIDAN53697
SPIDAN53735
SASIC7076022
Test_Bosch7691.955.158
ZF7691.955.158
TRISCAN851515602
DELCO REMYDSP089
OPTIMALHP-197
GENERAL RICAMBIPI0203
GENERAL RICAMBIPI0286
GENERAL RICAMBIPI0565
AMKPUM256
QUINTON HAZELLQSRPA841
LENCOSP3197
ERA BeneluxSP8013
ERA BeneluxSP8089
TTVTSP3332
STELLOX00-35564-SX
LGK037082115LGK
ESEN SKV10SKV141
RIDEX12H0136
ELSTOCK15-0125
MEYLE214 631 0010
MAPCO27028
IPD36-2040
REAL36127511BN
MAXGEAR48-0092
SPIDAN53697
LAUBER55.3332
SASIC7076022
DRI715520125
AUTEX863045
A.Z. MeisterteileAZMT-42-022-1062
FLAMARBHF620147HQ
CASCOCSP74115AS
DA SILVADP2289