Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

RENAULT 00 38 855 200 · MERCEDES-BENZ 000 420 7424 · MERCEDES-BENZ 000 420 7524 · MERCEDES-BENZ 000 420 8924 · MERCEDES-BENZ 000 420 9024 · MERCEDES-BENZ 000 420 9224 · MERCEDES-BENZ 000 420 9324 · MERCEDES-BENZ 001 420 3524 · MERCEDES-BENZ 001 420 3824 · MERCEDES-BENZ 001 420 6824 · MERCEDES-BENZ 004 420 8618 · MERCEDES-BENZ 004 420 8718 · MERCEDES-BENZ 006 420 1618 · MERCEDES-BENZ 006 420 1718 · NEOPLAN 0070.100.24 · NEOPLAN 0110.151.81 · BPW 02.032.73.10.0 · BPW 05.444.15.01.0 · BPW 05.444.15.10.0 · BPW 05.444.15.11.0 · SCHMITZ CARGOBULL 051 012 · NEOPLAN 0802.201.00 · DAF 0834483 · SCANIA 1010154 · LIEBHERR 10167586 · SCANIA 1102557 · SCANIA 1118473 · SCANIA 1331423 · SCANIA 1331430 · VOLVO 1618592 · VOLVO 1618594 · SCANIA 1738480 · KÖGEL 175203 · FRUEHAUF 1H312161609 · SCANIA 295384 · VOLVO 3987121 · RENAULT 42 31 069 000 · RENAULT 50 00 464 005 · RENAULT 50 00 464 006 · RENAULT 50 00 464 015 · RENAULT 50 00 465 438 · RENAULT 50 00 465 439 · RENAULT 50 00 809 565 · RENAULT 50 21 170 051 · VOLVO 6212188 · RENAULT 74 03 987 121 · KÖGEL 77348 · KÖGEL 79303 · MAN 81.51101.6058

Alternatives and compatible parts

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.35.121 · DT Spare Parts 02.01.42.204443 · ST-TEMPLIN 02.110.7115.470 · ST-TEMPLIN 02.110.7117.140 · ST-TEMPLIN 02.110.7117.710 · ST-TEMPLIN 02.110.7117.710 FM · AIR FREN 02.239.024.1C · AIR FREN 02.2390161 · AIR FREN 02.2390241 · AIR FREN 02.2390242 · MEYLE 034 423 0002 · PE Automotive 046.459-00A · FEBI BILSTEIN 07086 · PE Automotive 076.402-00A · PE Automotive 076.428-00A · DT Spare Parts 08251 · SAMPA 094.011 · SAMPA 094.018 · KNORR-BREMSE 1185192 · KNORR-BREMSE 1186701-01 · HALDEX 1222400101 · HALDEX 123240001 · HALDEX 123240003 · AUGER 21014 · AUGER 21015 · AUGER 21025 · COJALI 2251109 · COJALI 2259013 · DT Spare Parts 24 106 024 · KNORR-BREMSE 267088 · KNORR-BREMSE 272094 · KNORR-BREMSE 295555 · KNORR-BREMSE 295556 · HALDEX 345019001 · HALDEX 345019002 · HALDEX 345091001 · Europart 3700 000 050 · Europart 3700000060 · MERITOR 3987121 · WABCO 423 006 526 0 · WABCO 423 006 527 0 · WABCO 423 006 550 0 · WABCO 423 104 608 0 · WABCO 423 106 103 0 · WABCO 423 106 201 0 · WABCO 423 106 402 0 · WABCO 423 106 403 0 · WABCO 423 106 410 0

Membraanpidurisilinder DT Spare Parts 1.18004

Membraanpidurisilinder DT Spare Parts 1.18004
Article1.18004
BrandDT Spare Parts
Product groupMembraanpidurisilinder
EAN4047755032487
Weight4.52 kg
KeermemõõtM16 x 1, 5
Käik [mm]57
Kolvivarda pikkus [mm]200
Garantii2 aastat garantii
Netokaal [g]4243
47.59€
Out of stock
1
RENAULT00 38 855 200
MERCEDES-BENZ000 420 7424
MERCEDES-BENZ000 420 7524
MERCEDES-BENZ000 420 8924
MERCEDES-BENZ000 420 9024
MERCEDES-BENZ000 420 9224
MERCEDES-BENZ000 420 9324
MERCEDES-BENZ001 420 3524
MERCEDES-BENZ001 420 3824
MERCEDES-BENZ001 420 6824
MERCEDES-BENZ004 420 8618
MERCEDES-BENZ004 420 8718
MERCEDES-BENZ006 420 1618
MERCEDES-BENZ006 420 1718
NEOPLAN0070.100.24
NEOPLAN0110.151.81
BPW02.032.73.10.0
BPW05.444.15.01.0
BPW05.444.15.10.0
BPW05.444.15.11.0
SCHMITZ CARGOBULL051 012
NEOPLAN0802.201.00
DAF0834483
SCANIA1010154
LIEBHERR10167586
SCANIA1102557
SCANIA1118473
SCANIA1331423
SCANIA1331430
VOLVO1618592
VOLVO1618594
SCANIA1738480
KÖGEL175203
FRUEHAUF1H312161609
SCANIA295384
VOLVO3987121
RENAULT42 31 069 000
RENAULT50 00 464 005
RENAULT50 00 464 006
RENAULT50 00 464 015
RENAULT50 00 465 438
RENAULT50 00 465 439
RENAULT50 00 809 565
RENAULT50 21 170 051
VOLVO6212188
RENAULT74 03 987 121
KÖGEL77348
KÖGEL79303
MAN81.51101.6058
TRUCKTEC AUTOMOTIVE01.35.121
DT Spare Parts02.01.42.204443
ST-TEMPLIN02.110.7115.470
ST-TEMPLIN02.110.7117.140
ST-TEMPLIN02.110.7117.710
ST-TEMPLIN02.110.7117.710 FM
AIR FREN02.239.024.1C
AIR FREN02.2390161
AIR FREN02.2390241
AIR FREN02.2390242
MEYLE034 423 0002
PE Automotive046.459-00A
FEBI BILSTEIN07086
PE Automotive076.402-00A
PE Automotive076.428-00A
DT Spare Parts08251
SAMPA094.011
SAMPA094.018
KNORR-BREMSE1185192
KNORR-BREMSE1186701-01
HALDEX1222400101
HALDEX123240001
HALDEX123240003
AUGER21014
AUGER21015
AUGER21025
COJALI2251109
COJALI2259013
DT Spare Parts24 106 024
KNORR-BREMSE267088
KNORR-BREMSE272094
KNORR-BREMSE295555
KNORR-BREMSE295556
HALDEX345019001
HALDEX345019002
HALDEX345091001
Europart3700 000 050
Europart3700000060
MERITOR3987121
WABCO423 006 526 0
WABCO423 006 527 0
WABCO423 006 550 0
WABCO423 104 608 0
WABCO423 106 103 0
WABCO423 106 201 0
WABCO423 106 402 0
WABCO423 106 403 0
WABCO423 106 410 0