Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

PEUGEOT 0209.Y5 · PEUGEOT 0209Q8 · CITROËN 0209Y5 · PEUGEOT 9621916880 · PEUGEOT 9621917180

Alternatives and compatible parts

GLASER 05877A · AJUSA 10100500 · AJUSA 10100501 · ELRING 147.521 · CORTECO 414420P · VICTOR REINZ 61-33155-00 · PAYEN BX930 · BGA CH0346B · BGA CH6590 · BGA CH6590H · GLASER H05877-00 · GUARNITAUTO 103658-5251 · ELRING 147.522 · TRISCAN 501-5540 · MEC-DIESEL 870159 · MEC-DIESEL 870520 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1997 · PAYEN BX930 · BGA CH6590 · BGA CH6590H · WILMINK GROUP WG1002690 · WILMINK GROUP WG1083951 · WILMINK GROUP WG1145928 · WILMINK GROUP WG1159438 · WILMINK GROUP WG1178659 · WILMINK GROUP WG1228161 · WILMINK GROUP WG1244560 · WILMINK GROUP WG1929776 · WILMINK GROUP WG2133812 · WILMINK GROUP WG1758007 · WILMINK GROUP WG1758013 · KAMOKA 8701750 · MEC-DIESEL 870159 · MEC-DIESEL 870520 · PEUGEOT 0209.Y5 · PEUGEOT 0209Q8 · CITROËN 0209Y5 · PEUGEOT 9621916880 · PEUGEOT 9621917180

Compatible vehicles

CITROËN: EVASION Mahtuniversaal (22, U6), JUMPER I Buss (230P), JUMPER I Kaubik (230L), JUMPER I Platvorm veoauto/šassii (230), JUMPY I (U6U_) · FIAT: DUCATO Buss (230_), DUCATO Kaubik (230_), DUCATO Platvorm veoauto/šassii (230_), SCUDO Buss (220_), SCUDO Kaubik (220_) · PEUGEOT: 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 306 Kaubik/universaal (N_, 7_), 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5), 405 II (4B)

Tihend, silindripea FAI AutoParts HG563A

ArticleHG563A
BrandFAI AutoParts
Product groupTihend, silindripea
EAN5027049028715
Weight0.369 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 36
Sälkude-/aukudearv1
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
Kolvikaugus alates [mm]0, 56
Kolvikaugus kuni [mm]0, 67
14.61€
Out of stock
1
PEUGEOT0209.Y5
PEUGEOT0209Q8
CITROËN0209Y5
PEUGEOT9621916880
PEUGEOT9621917180
GLASER05877A
AJUSA10100500
AJUSA10100501
ELRING147.521
CORTECO414420P
VICTOR REINZ61-33155-00
PAYENBX930
BGACH0346B
BGACH6590
BGACH6590H
GLASERH05877-00
GUARNITAUTO103658-5251
ELRING147.522
TRISCAN501-5540
MEC-DIESEL870159
MEC-DIESEL870520
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1997
PAYENBX930
BGACH6590
BGACH6590H
WILMINK GROUPWG1002690
WILMINK GROUPWG1083951
WILMINK GROUPWG1145928
WILMINK GROUPWG1159438
WILMINK GROUPWG1178659
WILMINK GROUPWG1228161
WILMINK GROUPWG1244560
WILMINK GROUPWG1929776
WILMINK GROUPWG2133812
WILMINK GROUPWG1758007
WILMINK GROUPWG1758013
KAMOKA8701750
MEC-DIESEL870159
MEC-DIESEL870520
PEUGEOT0209.Y5
PEUGEOT0209Q8
CITROËN0209Y5
PEUGEOT9621916880
PEUGEOT9621917180