Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

SAAB 30587015 · SAAB 30587077 · SAAB 4018495 · SAAB 4023057 · SAAB 4023214 · SAAB 4023222 · SAAB 4023230 · SAAB 4161493 · SAAB 5196415 · SAAB 5196423 · SAAB 5328653 · SAAB 5328679 · SAAB 5328695 · SAAB 7590854 · SAAB 8822694 · SAAB 8822785 · SAAB 8980039 · SAAB 8981664 · SAAB 9321621 · SAAB 9321712 · SAAB 9321878

Alternatives and compatible parts

MAGNETI MARELLI 219900000083 · MAGNETI MARELLI 219900000084 · METZGER AUTOTEILE 2250058 · MAGNETI MARELLI 313011300098 · VALEO 347230 · PIERBURG 7.02700.91.0 · SIDAT 70021 · ERA 770179A · ERA 770207 · MEAT & DORIA 77263 · ERA 775230A · AIRTEX E10543 · VEMO V50-09-0003 · STELLOX 10-01745-SX · MAGNETI MARELLI 219900000083 · METZGER AUTOTEILE 2250058 · WE PARTS 320910128 · MEC-DIESEL 348440DP · RIDEX 458F0053 · PIERBURG 7.02700.91.0 · SIDAT 70021 · FISPA 70021 · HOFFER 7507263 · ERA 770179A · MESSMER 770179A · MEAT & DORIA 77263 · ERA 775138 · MESSMER 775138 · ERA 775230 · MESSMER 775230 · ERA 775230A · MESSMER 775230A · HELLA 8TF 358 106-541 · HELLA 8TF 358 304-091 · CSV electronic parts CBA7256 · RECOFICIAL CBA7256 · CSV electronic parts CBC7021 · RECOFICIAL CBC7021 · AIRTEX E10543 · AUTOTEAM G0021 · Stark SKFP-0160051 · VEMO V50-09-0003 · WILMINK GROUP WG1012686 · WILMINK GROUP WG1026132 · WILMINK GROUP WG1498539 · WILMINK GROUP WG1778483 · WILMINK GROUP WG1778553 · MEC-DIESEL 348440DP

Compatible vehicles

SAAB: 9-3 (YS3D), 9-3 (YS3F, E79, D79, D75), 9-3 Cabriolet (YS3D), 9-3 Kabriolett (YS3F), 9-3 Universaal (E50)

Kütusepump DELPHI FE0489-12B1

ArticleFE0489-12B1
BrandDELPHI
Product groupKütusepump
Country of originBrasiilia
Weight0.46 kg
Rakendustüüpelektriline
KütuseliikBensiin
Piirangutega toode/piirangu infokoos tihenditega
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma rõhuandurita
47.87€
Out of stock
1
SAAB30587015
SAAB30587077
SAAB4018495
SAAB4023057
SAAB4023214
SAAB4023222
SAAB4023230
SAAB4161493
SAAB5196415
SAAB5196423
SAAB5328653
SAAB5328679
SAAB5328695
SAAB7590854
SAAB8822694
SAAB8822785
SAAB8980039
SAAB8981664
SAAB9321621
SAAB9321712
SAAB9321878
MAGNETI MARELLI219900000083
MAGNETI MARELLI219900000084
METZGER AUTOTEILE2250058
MAGNETI MARELLI313011300098
VALEO347230
PIERBURG7.02700.91.0
SIDAT70021
ERA770179A
ERA770207
MEAT & DORIA77263
ERA775230A
AIRTEXE10543
VEMOV50-09-0003
STELLOX10-01745-SX
MAGNETI MARELLI219900000083
METZGER AUTOTEILE2250058
WE PARTS320910128
MEC-DIESEL348440DP
RIDEX458F0053
PIERBURG7.02700.91.0
SIDAT70021
FISPA70021
HOFFER7507263
ERA770179A
MESSMER770179A
MEAT & DORIA77263
ERA775138
MESSMER775138
ERA775230
MESSMER775230
ERA775230A
MESSMER775230A
HELLA8TF 358 106-541
HELLA8TF 358 304-091
CSV electronic partsCBA7256
RECOFICIALCBA7256
CSV electronic partsCBC7021
RECOFICIALCBC7021
AIRTEXE10543
AUTOTEAMG0021
StarkSKFP-0160051
VEMOV50-09-0003
WILMINK GROUPWG1012686
WILMINK GROUPWG1026132
WILMINK GROUPWG1498539
WILMINK GROUPWG1778483
WILMINK GROUPWG1778553
MEC-DIESEL348440DP