Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

VAG 000 393 6608 · VAG 000 396 3373 · FIAT 4434791 · FIAT 4469396 · FIAT 4469397 · FIAT 4469398 · FIAT 4469399 · FIAT 4469400 · FIAT 46805828 · FORD 5009 087 · FORD 5011 997 · FORD 5017 811 · FIAT 510313 · FIAT 510889 · FIAT 530388 · FIAT 534372 · FIAT 5939832 · FIAT 60504569 · FIAT 60797030 · FIAT 71736162 · RENAULT 77 01 415 054 · FIAT 7724167 · GENERAL MOTORS 93891771 · VAG SE 020 030 288 A · VAG SE 028 030 288 A · VAG XE 028 030 288 A

Alternatives and compatible parts

BOSCH 0 451 103 094 · BOSCH 0 451 103 095 · BOSCH 0 451 103 123 · BOSCH 0 451 103 146 · BOSCH 0 451 103 186 · BOSCH 0 451 103 187 · BOSCH 0 451 103 187-30N · BOSCH 0 451 103 284 · BOSCH 0 451 103 284-44N · BOSCH 0 451 103 349 · BOSCH 0 451 104 526 · BOSCH 1 451 103 187 · KOLBENSCHMIDT 152-OS · MAGNETI MARELLI 152071760805 · MAGNETI MARELLI 153071760126 · MEAT & DORIA 15311/3 · MAGNETI MARELLI 154068174560 · EUROREPAR 1637767080 · EUROREPAR 1682278680 · UFI 23.127.03 · UFI 23.127.05 · UFI 23.169.00 · UFI 23.176.00 · UFI 23.268.00 · UFI 23.447.00 · KOLBENSCHMIDT 256-OS · RED-LINE 38TO004 · FEBI BILSTEIN 39767 · KOLBENSCHMIDT 50 013 152 · KOLBENSCHMIDT 50 013 256

Compatible vehicles

ALFA ROMEO: 145 (930_), 146 (930_), 164 (164_), 33 (907_), 33 Sportwagon (907_) · AUTOBIANCHI: A 112 · FIAT: 127 (127_), 127 Panorama (127_), 900 T/E Panorama (200_), 900 T/E Pulmino (200_), CINQUECENTO (170_) · FSO: 127P · INNOCENTI: KORAL · LANCIA: A 112, BETA (828_), BETA Kupee (828_), BETA MONTE CARLO (137_), BETA Spider (828_) · SEAT: 133 (133A), FURA (25A), IBIZA I (21A), MARBELLA (28A), MARBELLA Kaubik/luukpära (028A) · ZASTAVA: YUGO

Õlifilter ASHIKA FO-047JM

Õlifilter ASHIKA FO-047JM
ArticleFO-047JM
BrandASHIKA
Product groupÕlifilter
EAN8057333201026
Weight0.262 kg
Kõrgus (mm)79
Keermemõõt3/4-16 UNF
Välisläbimõõt [mm]76
FiltritüüpKeeratav filter
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kahe tagasijooksuklapiga
Välisläbimõõt 2 [mm]71
Siseläbimõõt 2 (mm)62
Avamisrõhk klapp (bar)1, 5
1.57€
Out of stock
1
VAG000 393 6608
VAG000 396 3373
FIAT4434791
FIAT4469396
FIAT4469397
FIAT4469398
FIAT4469399
FIAT4469400
FIAT46805828
FORD5009 087
FORD5011 997
FORD5017 811
FIAT510313
FIAT510889
FIAT530388
FIAT534372
FIAT5939832
FIAT60504569
FIAT60797030
FIAT71736162
RENAULT77 01 415 054
FIAT7724167
GENERAL MOTORS93891771
VAGSE 020 030 288 A
VAGSE 028 030 288 A
VAGXE 028 030 288 A
BOSCH0 451 103 094
BOSCH0 451 103 095
BOSCH0 451 103 123
BOSCH0 451 103 146
BOSCH0 451 103 186
BOSCH0 451 103 187
BOSCH0 451 103 187-30N
BOSCH0 451 103 284
BOSCH0 451 103 284-44N
BOSCH0 451 103 349
BOSCH0 451 104 526
BOSCH1 451 103 187
KOLBENSCHMIDT152-OS
MAGNETI MARELLI152071760805
MAGNETI MARELLI153071760126
MEAT & DORIA15311/3
MAGNETI MARELLI154068174560
EUROREPAR1637767080
EUROREPAR1682278680
UFI23.127.03
UFI23.127.05
UFI23.169.00
UFI23.176.00
UFI23.268.00
UFI23.447.00
KOLBENSCHMIDT256-OS
RED-LINE38TO004
FEBI BILSTEIN39767
KOLBENSCHMIDT50 013 152
KOLBENSCHMIDT50 013 256