Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MAZDA ZJ3815200 · MAZDA ZJ3815200A

Alternatives and compatible parts

JDEUS 016M32 · AUTOGAMMA 105164 · AKS DASIS 110065N · 4SEASONS 117073 · AHE 117073 · VAN WEZEL 27 00 2213 · MAGNETI MARELLI 350213134100 · NRF 53751 · SCHLIECKMANN 60272213 · NISSENS 68504 · VALEO 735416 · DENSO DRM44016 · AVA Clever Choice MZ2213 · FRIGAIR 0127.3006 · BSG BSG 55-520-001 · JDEUS M-0160320 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-040-2623 · BSG BSG 55-520-001 · REACH 1.41.13233.116 · AKS DASIS 110065N · VAN WEZEL 27002213 · EACLIMA 31R52093 · SAKURA Automotive 3301-1047 · NRF 53751 · NISSENS 68504 · VALEO 735416 · BSG BSG 55-520-001 · DIEDERICHS DCM2267 · DENSO DRM44016 · AVA Clever Choice MZ2213 · PRASCO MZ2213 · PRASCO MZ309R002 · WILMINK GROUP WG1722570 · WILMINK GROUP WG1919651 · WILMINK GROUP WG2182280 · WILMINK GROUP WG2208002 · KAMOKA 7700038 · WILMINK GROUP WG2116656 · SRLine 453308-1 · MOTRIO 8550508611 · NAPA NRA1081 · MTR 13054507 · MOTRIO 8550508688 · MOTRIO 8550508610 · MAZDA ZJ3815200 · MAZDA ZJ3815200A

Compatible vehicles

MAZDA: 2 (DE_, DH_)

Radiaator, mootorijahutus MAHLE CR 1071 000S

ArticleCR1071000S
BrandMAHLE
Product groupRadiaator, mootorijahutus
EAN4057635092593
Country of originBelgia
Weight4.123 kg
Käigukasti liikKäigukast
pakendi pikkus [cm]78, 0
pakendi laius [cm]14, 50
pakendi kõrgus [cm]65, 50
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]555
Netolaius [mm]350
Netosügavus [mm]16
Netokaal [g]2900
115.34€
Out of stock
1
MAZDAZJ3815200
MAZDAZJ3815200A
JDEUS016M32
AUTOGAMMA105164
AKS DASIS110065N
4SEASONS117073
AHE117073
VAN WEZEL27 00 2213
MAGNETI MARELLI350213134100
NRF53751
SCHLIECKMANN60272213
NISSENS68504
VALEO735416
DENSODRM44016
AVA Clever ChoiceMZ2213
FRIGAIR0127.3006
BSGBSG 55-520-001
JDEUSM-0160320
A.Z. MeisterteileAZMT-45-040-2623
BSGBSG 55-520-001
REACH1.41.13233.116
AKS DASIS110065N
VAN WEZEL27002213
EACLIMA31R52093
SAKURA Automotive3301-1047
NRF53751
NISSENS68504
VALEO735416
BSGBSG 55-520-001
DIEDERICHSDCM2267
DENSODRM44016
AVA Clever ChoiceMZ2213
PRASCOMZ2213
PRASCOMZ309R002
WILMINK GROUPWG1722570
WILMINK GROUPWG1919651
WILMINK GROUPWG2182280
WILMINK GROUPWG2208002
KAMOKA7700038
WILMINK GROUPWG2116656
SRLine453308-1
MOTRIO8550508611
NAPANRA1081
MTR13054507
MOTRIO8550508688
MOTRIO8550508610
MAZDAZJ3815200
MAZDAZJ3815200A