Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

BILSTEIN 17217800408 · AKS DASIS 21305EB300 · BILSTEIN 7800408

Alternatives and compatible parts

FRIGAIR 07214002 · NRF 31353 · CovindSpA 376908414 · JDEUS 419M58 · FISPA 590018 · AHE 820004 · NISSENS 90793 · FRIGAIR 0721.4002 · MEC-DIESEL 590245F · ACKOJA A38-60-0007 · ACKOJA A38-60-0007 · Dr.Motor Automotive DRM131002 · TitanX OC709001 · MAXGEAR 14-0085 · BGA CO6325 · ESEN SKV 31SKV315 · MEC-DIESEL 590245F · MTR 12161323 · 4U Autoparts 17443NS · NRF 31353 · VAN WEZEL 33003431 · KALE OTO RADYATÖR 354505 · EACLIMA 37G18001 · NISSENS 90793 · NISSENS 91299 · NTY CCL-NS-001 · THERMOTEC D4B033TT · AVA Clever Choice DN3431 · PRASCO DN3431 · WILMINK GROUP WG1720094 · WILMINK GROUP WG2118827 · WILMINK GROUP WG2181179 · KAMOKA 7730057 · REACH 1.24.11131 · KRAFTVOLL GERMANY 08090124 · WILMINK GROUP WG2368251 · ASPART 6OCO1069 · WILMINK GROUP WG2404047 · AVA Clever Choice BW3660 · KALE OTO RADYATÖR 379950 · FAST FT10734 · SRLine 2755L8-1 · BILSTEIN 17217800408 · AKS DASIS 21305EB300 · BILSTEIN 7800408

Õliradiaator, mootoriõli BEHR MAHLE CLC 225 000S

No image
ArticleCLC225000S
BrandMAHLE
Product groupÕliradiaator, mootoriõli BEHR
EAN4057635069533
Country of originBelgia
Weight0.124 kg
pakendi pikkus [cm]14, 2
pakendi laius [cm]11, 40
pakendi kõrgus [cm]9, 50
Netokaal [g]105, 0
99.17€
Out of stock
1
BILSTEIN17217800408
AKS DASIS21305EB300
BILSTEIN7800408
FRIGAIR07214002
NRF31353
CovindSpA376908414
JDEUS419M58
FISPA590018
AHE820004
NISSENS90793
FRIGAIR0721.4002
MEC-DIESEL590245F
ACKOJAA38-60-0007
ACKOJAA38-60-0007
Dr.Motor AutomotiveDRM131002
TitanXOC709001
MAXGEAR14-0085
BGACO6325
ESEN SKV31SKV315
MEC-DIESEL590245F
MTR12161323
4U Autoparts17443NS
NRF31353
VAN WEZEL33003431
KALE OTO RADYATÖR354505
EACLIMA37G18001
NISSENS90793
NISSENS91299
NTYCCL-NS-001
THERMOTECD4B033TT
AVA Clever ChoiceDN3431
PRASCODN3431
WILMINK GROUPWG1720094
WILMINK GROUPWG2118827
WILMINK GROUPWG2181179
KAMOKA7730057
REACH1.24.11131
KRAFTVOLL GERMANY08090124
WILMINK GROUPWG2368251
ASPART6OCO1069
WILMINK GROUPWG2404047
AVA Clever ChoiceBW3660
KALE OTO RADYATÖR379950
FASTFT10734
SRLine2755L8-1
BILSTEIN17217800408
AKS DASIS21305EB300
BILSTEIN7800408