Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FORD 1756411 · FORD 1763694 · FORD 1806682 · FORD 1819980 · FORD 1856010 · FORD C1B119710BA · FORD C1B119710BB · FORD C1B119710BC · FORD C1B119710DA · FORD C1B119710DB

Alternatives and compatible parts

AKS DASIS 092056N · AUTO AIR GLOUCESTER 16-1396 · BEHR 8FC 351 000-431 · BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 000-431 · BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 001-581 · HELLA 8FC 351 001-581 · NISSENS 940285 · AVA Clever Choice FD5592 · FRIGAIR 0805.3045 · AKS DASIS 092056N · EACLIMA 30C22031 · NRF 350400 · NRF 350518 · KALE OTO RADYATÖR 353870 · KALE OTO RADYATÖR 357315 · AHE 43608 · VALEO 814297 · NISSENS 940285 · NISSENS 940528 · MAHLE AC 21 000P · MAHLE AC 21 000S · MAHLE AC 9 000P · MAHLE AC 9 000S · MAXGEAR AC830234 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-030-1595 · NTY CCS-FR-029 · DIEDERICHS DCC1182 · PRASCO FD344C005 · AVA Clever Choice FD5592 · PRASCO FD5592 · AVA Clever Choice FD5695 · JDEUS M-7120690 · VEMO V25-62-0046 · VEMO V25-62-0047 · WILMINK GROUP WG2039763 · WILMINK GROUP WG2119527 · WILMINK GROUP WG2119720 · WILMINK GROUP WG2160657 · WILMINK GROUP WG2260736 · WILMINK GROUP WG2337237 · KRAFTVOLL GERMANY 08060162 · KAMOKA 7800086 · KAMOKA 7800003 · REACH 1.30.5621.PH · WILMINK GROUP WG2368722 · WILMINK GROUP WG2368723 · WILMINK GROUP WG2369338 · WILMINK GROUP WG2415854

Compatible vehicles

FORD: B-MAX (JK), B-MAX Van (JK), FIESTA VI (CB1, CCN), FIESTA VI Van, TOURNEO COURIER B460 Mahtuniversaal

Kondensaator, kliimaseade DELPHI CF20243

Kondensaator, kliimaseade DELPHI CF20243
ArticleCF20243
BrandDELPHI
Product groupKondensaator, kliimaseade
EAN5012759968079
Country of originBrasiilia
Weight2.559 kg
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kuivatiga
Netopikkus [mm]541
Netolaius [mm]380
Netosügavus [mm]16
99.35€
Out of stock
1
FORD1756411
FORD1763694
FORD1806682
FORD1819980
FORD1856010
FORDC1B119710BA
FORDC1B119710BB
FORDC1B119710BC
FORDC1B119710DA
FORDC1B119710DB
AKS DASIS092056N
AUTO AIR GLOUCESTER16-1396
BEHR8FC 351 000-431
BEHR HELLA SERVICE8FC 351 000-431
BEHR HELLA SERVICE8FC 351 001-581
HELLA8FC 351 001-581
NISSENS940285
AVA Clever ChoiceFD5592
FRIGAIR0805.3045
AKS DASIS092056N
EACLIMA30C22031
NRF350400
NRF350518
KALE OTO RADYATÖR353870
KALE OTO RADYATÖR357315
AHE43608
VALEO814297
NISSENS940285
NISSENS940528
MAHLEAC 21 000P
MAHLEAC 21 000S
MAHLEAC 9 000P
MAHLEAC 9 000S
MAXGEARAC830234
A.Z. MeisterteileAZMT-45-030-1595
NTYCCS-FR-029
DIEDERICHSDCC1182
PRASCOFD344C005
AVA Clever ChoiceFD5592
PRASCOFD5592
AVA Clever ChoiceFD5695
JDEUSM-7120690
VEMOV25-62-0046
VEMOV25-62-0047
WILMINK GROUPWG2039763
WILMINK GROUPWG2119527
WILMINK GROUPWG2119720
WILMINK GROUPWG2160657
WILMINK GROUPWG2260736
WILMINK GROUPWG2337237
KRAFTVOLL GERMANY08060162
KAMOKA7800086
KAMOKA7800003
REACH1.30.5621.PH
WILMINK GROUPWG2368722
WILMINK GROUPWG2368723
WILMINK GROUPWG2369338
WILMINK GROUPWG2415854