Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FORD 1837726 · FORD 1860214 · FORD 2027610 · FORD 2036816 · FORD C1B119710FA · FORD C1B119710FB · FORD C1B119710FC · FORD C1B119710FD

Alternatives and compatible parts

BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 000-411 · HELLA 8FC 351 000-411 · ABAKUS 017-016-0008 · KRAFT AUTOMOTIVE 0222118 · AKS DASIS 092003N · REACH 1.31.4321.PDH · AUTO AIR GLOUCESTER 16-1397 · EACLIMA 30C22030 · KALE OTO RADYATÖR 342520 · NRF 350395 · NRF 350440 · PowerMax 7110757 · NISSENS 940286 · NISSENS 940523 · MAHLE AC 1114 000S · MAXGEAR AC830053 · MAXGEAR AC830251 · NTY CCS-FR-007 · AVA Clever Choice FD5583D · PRASCO FD5583D · AVA Clever Choice FD5673 · PRASCO FD602C007 · JDEUS M-7121280 · WILMINK GROUP WG2039736 · WILMINK GROUP WG2119528 · WILMINK GROUP WG2119715 · WILMINK GROUP WG2160652 · WILMINK GROUP WG2160697 · KAMOKA 7800066 · AHE 43979 · VALEO 822693 · WILMINK GROUP WG2368662 · WILMINK GROUP WG2416519 · ESEN SKV 86SKV508 · ABAKUS 017-016-0048 · MOTRIO 8550509476 · MOTRIO 8550509482 · MTR 13054791 · MTR 13054731 · FORD 1837726 · FORD 1860214 · FORD 2027610 · FORD 2036816 · FORD C1B119710FA · FORD C1B119710FB · FORD C1B119710FC · FORD C1B119710FD

Compatible vehicles

FORD: ECOSPORT

Kondensaator, kliimaseade DELPHI CF20201

Kondensaator, kliimaseade DELPHI CF20201
ArticleCF20201
BrandDELPHI
Product groupKondensaator, kliimaseade
EAN5012759534854
Country of originBrasiilia
Weight2.719 kg
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kuivatiga
Netopikkus [mm]527
Netolaius [mm]400
Netosügavus [mm]16
120.24€
Out of stock
1
FORD1837726
FORD1860214
FORD2027610
FORD2036816
FORDC1B119710FA
FORDC1B119710FB
FORDC1B119710FC
FORDC1B119710FD
BEHR HELLA SERVICE8FC 351 000-411
HELLA8FC 351 000-411
ABAKUS017-016-0008
KRAFT AUTOMOTIVE0222118
AKS DASIS092003N
REACH1.31.4321.PDH
AUTO AIR GLOUCESTER16-1397
EACLIMA30C22030
KALE OTO RADYATÖR342520
NRF350395
NRF350440
PowerMax7110757
NISSENS940286
NISSENS940523
MAHLEAC 1114 000S
MAXGEARAC830053
MAXGEARAC830251
NTYCCS-FR-007
AVA Clever ChoiceFD5583D
PRASCOFD5583D
AVA Clever ChoiceFD5673
PRASCOFD602C007
JDEUSM-7121280
WILMINK GROUPWG2039736
WILMINK GROUPWG2119528
WILMINK GROUPWG2119715
WILMINK GROUPWG2160652
WILMINK GROUPWG2160697
KAMOKA7800066
AHE43979
VALEO822693
WILMINK GROUPWG2368662
WILMINK GROUPWG2416519
ESEN SKV86SKV508
ABAKUS017-016-0048
MOTRIO8550509476
MOTRIO8550509482
MTR13054791
MTR13054731
FORD1837726
FORD1860214
FORD2027610
FORD2036816
FORDC1B119710FA
FORDC1B119710FB
FORDC1B119710FC
FORDC1B119710FD