Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FIAT 0000071736790 · IVECO 42538476 · FIAT 42554784 · IVECO 42554784 · IVECO 504097961 · FIAT 71744038

Alternatives and compatible parts

BOSCH 0 928 400 567 · BOSCH 0 928 400 660 · SAMPA 096.3015 · AUGER 100261 · DT Spare Parts 12.24226 · MTR 12195356 · MAXGEAR 17-0753 · MAGNETI MARELLI 215820004600 · MEC-DIESEL 340129 · MEC-DIESEL 340580 · MEC-DIESEL 340580M · WE PARTS 392000045 · WE PARTS 392000212 · RIDEX 5655C0033 · A.I.C. Competition 57629 · REAL 80027400BN · SIDAT 81.092 · FISPA 81.092 · SIDAT 81.092A2 · FISPA 81.092A2 · OSSCA 83539 · INTERMOTOR 89580 · ACI-AVESA ACI-0928400660 · A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-4318 · BUGIAD BFM54256 · CASCO CRP74004AS · CSV electronic parts CVC1626 · RECOFICIAL CVC1626 · CSV electronic parts CVC3092 · RECOFICIAL CVC3092 · ET ENGINETEAM ED0063 · NTY ESCV-FT-002 · FAST FT80113 · IMEX IMX 005504097961 · DIPASPORT INJDS050DPSN · DIPASPORT INJDS050N · AUTOTEAM L1092 · AUTOTEAM L1092A2 · LEMARK LDV043 · PATRON PRP025 · RUFRE RF-0928400567 · RUFRE RF-0928400660 · STARTVOLT SPR 1650 · SANDO SRP74004.0 · VEMO V24-11-0014 · MAGNETI MARELLI VRP046 · VEMO V24-11-0014 · ESEN SKV 17SKV063

Compatible vehicles

FIAT: DUCATO Buss (244_), DUCATO Kaubik (244_), DUCATO Platvorm veoauto/šassii (244_) · IVECO: DAILY III Buss, DAILY III Kaubik, DAILY III Platvorm veoauto/šassii

Reguleerimisklapp, kütuse kogus (Common-Rail-System) HERTH+BUSS ELPARTS 70669603

Reguleerimisklapp, kütuse kogus (Common-Rail-System) HERTH+BUSS ELPARTS 70669603
Article70669603
BrandHERTH+BUSS ELPARTS
Product groupReguleerimisklapp, kütuse kogus (Common-Rail-System)
Nominaalpinge (V)12
53.33€
Out of stock
1
FIAT0000071736790
IVECO42538476
FIAT42554784
IVECO42554784
IVECO504097961
FIAT71744038
BOSCH0 928 400 567
BOSCH0 928 400 660
SAMPA096.3015
AUGER100261
DT Spare Parts12.24226
MTR12195356
MAXGEAR17-0753
MAGNETI MARELLI215820004600
MEC-DIESEL340129
MEC-DIESEL340580
MEC-DIESEL340580M
WE PARTS392000045
WE PARTS392000212
RIDEX5655C0033
A.I.C. Competition57629
REAL80027400BN
SIDAT81.092
FISPA81.092
SIDAT81.092A2
FISPA81.092A2
OSSCA83539
INTERMOTOR89580
ACI-AVESAACI-0928400660
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-4318
BUGIADBFM54256
CASCOCRP74004AS
CSV electronic partsCVC1626
RECOFICIALCVC1626
CSV electronic partsCVC3092
RECOFICIALCVC3092
ET ENGINETEAMED0063
NTYESCV-FT-002
FASTFT80113
IMEXIMX 005504097961
DIPASPORTINJDS050DPSN
DIPASPORTINJDS050N
AUTOTEAML1092
AUTOTEAML1092A2
LEMARKLDV043
PATRONPRP025
RUFRERF-0928400567
RUFRERF-0928400660
STARTVOLTSPR 1650
SANDOSRP74004.0
VEMOV24-11-0014
MAGNETI MARELLIVRP046
VEMOV24-11-0014
ESEN SKV17SKV063