Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CHRYSLER 0004796344 · CHRYSLER 04796344 · JEEP 04796344 · CHRYSLER 04883717AA · JEEP 04883717AA · CHRYSLER 0K04796344 · CHRYSLER 4796344 · JEEP 4796344 · CHRYSLER 4883717AA · JEEP 4883717AA · CHRYSLER K04796344 · JEEP K04796344

Alternatives and compatible parts

BOSCH 0 986 494 348 · BOSCH 0 986 TB2 257 · BOSCH 0 986 TB2 308 · KAWE 0470 02 · REMSA 0470.02 · LPR 05P595 · LPR-CN 05P595 · LPR-SA 05P595 · KAWE 0629 02 · REMSA 0629.02 · AKRON-MALÒ 1051067 · E.T.F. 12-0747 · E.T.F. 12-0777 · MASTER-SPORT GERMANY 13046141242N-SET-MSP · sbs 1501229312 · WEEN 151-1487 · EUROREPAR 1681164580 · MAXGEAR 19-2139 · METELLI 22-0527-0 · HART 225 739 · NK 229312 · TEXTAR 2450601 · ROADHOUSE 2629.02 · RED-LINE 27FO004 · RED-LINE 27JE000 · AUTO-SPEED PARTS 290BK09758 · QH Benelux 2985 · MAGNETI MARELLI 363700437012 · A.B.S. 38666 · RIDEX 402B0565 · ALLMAKES 4796344B · ASHIKA 51-00-019 · JAPKO 51019 · BENDIX 510847 · TRUSTING 543.0 · fri.tech. 543.0 · EUROBRAKE 5502229312 · AP-SA 5AP595 · SAMKO 5SP595 · SAMKO-SA 5SP595 · GIRLING 6141245 · VILLAR 626.0595 · STELLOX 640 002B-SX · VALEO 671509 · IAP QUALITY PARTS 704-10043 · MGA 708 · OSSCA 71211 · TRISCAN 8110 80530

Compatible vehicles

JEEP: GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur BLUE PRINT ADA104215

ArticleADA104215
BrandBLUE PRINT
Product groupPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
EAN5050063601794
Country of originAustria
Weight1.06 kg
Installatsiooni poolTagasild
KontrolltähistusECE R90 Approved
Pikkus (mm)143
Laius (mm)45
Kaal (kg)1, 010
Piirangutega toode/piirangu info 2koos stopperrõngaga
Jämedus/Tugevus 1 (mm)15
17.15€
Availability 3
1
CHRYSLER0004796344
CHRYSLER04796344
JEEP04796344
CHRYSLER04883717AA
JEEP04883717AA
CHRYSLER0K04796344
CHRYSLER4796344
JEEP4796344
CHRYSLER4883717AA
JEEP4883717AA
CHRYSLERK04796344
JEEPK04796344
BOSCH0 986 494 348
BOSCH0 986 TB2 257
BOSCH0 986 TB2 308
KAWE0470 02
REMSA0470.02
LPR05P595
LPR-CN05P595
LPR-SA05P595
KAWE0629 02
REMSA0629.02
AKRON-MALÒ1051067
E.T.F.12-0747
E.T.F.12-0777
MASTER-SPORT GERMANY13046141242N-SET-MSP
sbs1501229312
WEEN151-1487
EUROREPAR1681164580
MAXGEAR19-2139
METELLI22-0527-0
HART225 739
NK229312
TEXTAR2450601
ROADHOUSE2629.02
RED-LINE27FO004
RED-LINE27JE000
AUTO-SPEED PARTS290BK09758
QH Benelux2985
MAGNETI MARELLI363700437012
A.B.S.38666
RIDEX402B0565
ALLMAKES4796344B
ASHIKA51-00-019
JAPKO51019
BENDIX510847
TRUSTING543.0
fri.tech.543.0
EUROBRAKE5502229312
AP-SA5AP595
SAMKO5SP595
SAMKO-SA5SP595
GIRLING6141245
VILLAR626.0595
STELLOX640 002B-SX
VALEO671509
IAP QUALITY PARTS704-10043
MGA708
OSSCA71211
TRISCAN8110 80530