Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

SUZUKI 13900-67JG1-000 · SUZUKI 1390067JG0 · SUZUKI 1390067JG1 · SUZUKI 683856 · RENAULT 8200506509 · RENAULT 8200506509B · RENAULT 8200683856 · RENAULT 8200732948 · RENAULT 8200732948A · RENAULT 8200781610

Alternatives and compatible parts

LGK 070097000LJE · ASYSUM 0R27606802 · MOTAIR TURBO 106103 · ALANKO 10900930 · TURBO'S HOET 1103873 · ALANKO 11900930 · BE TURBO 127823 · BE TURBO 127823RED · SCHLÜTTER TURBOLADER 172-12410 · SCHLÜTTER TURBOLADER 172-12410EOL · intec 221900157 · MOTAIR TURBO 336103 · MAHLE 643 TM 17823 000 · MAHLE 643TC17823000 · DRI 729118910 · GARRETT 760680-0002 · GARRETT 760680-0003 · GARRETT 760680-0004 · GARRETT 760680-0005 · GARRETT 760680-0006 · GARRETT 760680-5002S · GARRETT 760680-5003S · GARRETT 760680-5004S · GARRETT 760680-5005S · GARRETT 760680-5006S · GARRETT 760680-6 · GARRETT 760680-9005W · GARRETT 7606800 · GARRETT 7606801 · GARRETT 7606802 · GARRETT 7606803 · GARRETT 7606804 · GARRETT 7606805 · GARRETT 760860-5005S · VEGE 9041923 · ELSTOCK 91-1891 · NISSENS 93114 · CASCO CTC89000JR · TURBO'S HOET GAR760680-2005 · TURBO'S HOET GAR760680-2005X · LUCAS ELECTRICAL LTRPA7606802 · TMI PA7606802 · BTS Turbo T914662 · BTS Turbo T914662BL · BTS Turbo T914662BT · EAI TBR0033 · WILMINK GROUP WG1320103 · WILMINK GROUP WG1809700

Compatible vehicles

SUZUKI: GRAND VITARA II (JT, TE, TD)

Kompressor, ülelaadimine WALKER 59090G-PV

Article59090G-PV
BrandWALKER
Product groupKompressor, ülelaadimine
Country of originIndia
Weight6.14 kg
Tootja piirangGarrett/Honeywell
Kaal (kg)6, 14
LaadimisviisPneumaatiliselt reguleeritav täiturseade (ajam)
LaadimisviisHeitgaaside turbokompressor
Piirangutega toode/piirangu infokoos tihenditega
TootjaGarret
554.37€
Out of stock
1
SUZUKI13900-67JG1-000
SUZUKI1390067JG0
SUZUKI1390067JG1
SUZUKI683856
RENAULT8200506509
RENAULT8200506509B
RENAULT8200683856
RENAULT8200732948
RENAULT8200732948A
RENAULT8200781610
LGK070097000LJE
ASYSUM0R27606802
MOTAIR TURBO106103
ALANKO10900930
TURBO'S HOET1103873
ALANKO11900930
BE TURBO127823
BE TURBO127823RED
SCHLÜTTER TURBOLADER172-12410
SCHLÜTTER TURBOLADER172-12410EOL
intec221900157
MOTAIR TURBO336103
MAHLE643 TM 17823 000
MAHLE643TC17823000
DRI729118910
GARRETT760680-0002
GARRETT760680-0003
GARRETT760680-0004
GARRETT760680-0005
GARRETT760680-0006
GARRETT760680-5002S
GARRETT760680-5003S
GARRETT760680-5004S
GARRETT760680-5005S
GARRETT760680-5006S
GARRETT760680-6
GARRETT760680-9005W
GARRETT7606800
GARRETT7606801
GARRETT7606802
GARRETT7606803
GARRETT7606804
GARRETT7606805
GARRETT760860-5005S
VEGE9041923
ELSTOCK91-1891
NISSENS93114
CASCOCTC89000JR
TURBO'S HOETGAR760680-2005
TURBO'S HOETGAR760680-2005X
LUCAS ELECTRICALLTRPA7606802
TMIPA7606802
BTS TurboT914662
BTS TurboT914662BL
BTS TurboT914662BT
EAITBR0033
WILMINK GROUPWG1320103
WILMINK GROUPWG1809700