Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

JOHN DEERE AT168543 · JOHN DEERE AT172975 · JOHN DEERE AT226273 · JOHN DEERE F7LZ19707AA · JOHN DEERE RD511050

Alternatives and compatible parts

CTR 1201969 · NRF 32662 · DENSO 4471009794 · AKS DASIS 4471009794 · DENSO 4472002525 · AKS DASIS 4472002525 · DENSO 4472004933 · AKS DASIS 4472004933 · NISSENS 890901 · NISSENS 89752 · HELLA 8FK351106641 · FRIGAIR 92030249 · MAHLE ACP776000S · AVA Clever Choice JDAK026 · Airstal 10-1297 · ALANKO 10551297 · ACR 134216 · ACR 134216G · ACR 134216R · AIR ZONCEN 17002418 · NRF 32662 · NRF 38448 · ELSTOCK 51-0638 · DRI 700510638 · Henkel Parts 7111297R · NISSENS 890901 · FRIGAIR 920.30249 · ACAUTO AC-01DN450 · ACAUTO AC-03XX01 · ACAUTO AC-04DN20 · ACAUTO AC-05DN13 · ACAUTO AC-06DN66 · TMI AC00640 · MAHLE ACP 776 000S · LUCAS ACP737 · WILMINK GROUP WG2260590 · Airstal 105-8117-12VDS · Airstal 102-8109 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 45119015 · Airstal 105-8117-12V · Airstal 105-8117-24VDS · FRIESEN FRC34880 · EURO KLIMA EKL37922 · WILMINK GROUP WG2370119 · KRAFT AUTOMOTIVE 0260056 · REACH 1.74.21104 · NRF 380834 · WILMINK GROUP WG2403918

Kompressor, kliimaseade AKS DASIS 851754N

Article851754N
BrandAKS DASIS
Product groupKompressor, kliimaseade
Weight7.48 kg
Pinge [V]24
Tootja piirangDenso
Kaal (kg)7, 48
Ribide arv8
Rihmarattad Ø (mm)146
Õli-täitehulk (ml)230
Kompressori-ID10PA17C
pakendi pikkus [cm]22, 5
pakendi laius [cm]28
pakendi kõrgus [cm]22, 5
241.74€
Out of stock
1
JOHN DEEREAT168543
JOHN DEEREAT172975
JOHN DEEREAT226273
JOHN DEEREF7LZ19707AA
JOHN DEERERD511050
CTR1201969
NRF32662
DENSO4471009794
AKS DASIS4471009794
DENSO4472002525
AKS DASIS4472002525
DENSO4472004933
AKS DASIS4472004933
NISSENS890901
NISSENS89752
HELLA8FK351106641
FRIGAIR92030249
MAHLEACP776000S
AVA Clever ChoiceJDAK026
Airstal10-1297
ALANKO10551297
ACR134216
ACR134216G
ACR134216R
AIR ZONCEN17002418
NRF32662
NRF38448
ELSTOCK51-0638
DRI700510638
Henkel Parts7111297R
NISSENS890901
FRIGAIR920.30249
ACAUTOAC-01DN450
ACAUTOAC-03XX01
ACAUTOAC-04DN20
ACAUTOAC-05DN13
ACAUTOAC-06DN66
TMIAC00640
MAHLEACP 776 000S
LUCASACP737
WILMINK GROUPWG2260590
Airstal105-8117-12VDS
Airstal102-8109
HIGHWAY AUTOMOTIVE45119015
Airstal105-8117-12V
Airstal105-8117-24VDS
FRIESENFRC34880
EURO KLIMAEKL37922
WILMINK GROUPWG2370119
KRAFT AUTOMOTIVE0260056
REACH1.74.21104
NRF380834
WILMINK GROUPWG2403918