Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MAN 51066017011

Alternatives and compatible parts

BorgWarner 186661 · BEHR HELLA SERVICE 8MV376911621 · MAHLE CFF519000P · AKS DASIS 268066N · DT Spare Parts 3.15285 · NRF 49129 · NRF 49738 · MAHLE CFF 519 000P · WILMINK GROUP WG1720848 · WILMINK GROUP WG1835673 · WILMINK GROUP WG2180285 · WILMINK GROUP WG2180861 · WILMINK GROUP WG2260965 · WILMINK GROUP WG2312076 · WILMINK GROUP WG2312061 · WILMINK GROUP WG1750569 · ETG Automotive 02.02.06.256321 · NRF 49785 · MAN 51066017011

Ventilaator, mootorijahutus COJALI 7065105

Ventilaator, mootorijahutus COJALI 7065105
Article7065105
BrandCOJALI
Product groupVentilaator, mootorijahutus
Country of originHispaania
256.14€
Out of stock
1
MAN51066017011
BorgWarner186661
BEHR HELLA SERVICE8MV376911621
MAHLECFF519000P
AKS DASIS268066N
DT Spare Parts3.15285
NRF49129
NRF49738
MAHLECFF 519 000P
WILMINK GROUPWG1720848
WILMINK GROUPWG1835673
WILMINK GROUPWG2180285
WILMINK GROUPWG2180861
WILMINK GROUPWG2260965
WILMINK GROUPWG2312076
WILMINK GROUPWG2312061
WILMINK GROUPWG1750569
ETG Automotive02.02.06.256321
NRF49785
MAN51066017011