Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FORD 1 306 935 · FORD 1 313 925 · FORD 3M5A12B591AB · VOLVO 8699532

Alternatives and compatible parts

ASAM AUTOMOTIVE 05714 · METZGER AUTOTEILE 0894408 · FEBI BILSTEIN 107665 · MAGNETI MARELLI 172000485010 · INTERMOTOR 27194 · WALKER PRODUCTS 273-20509 · ESEN SKV 30SKV259 · VALEO 368854 · WE PARTS 411420184 · WE PARTS 411421178 · SWAG 50 10 7665 · ERA 550935 · AIC 70268 · HERTH+BUSS ELPARTS 70682301 · CDX 77-3903 · SIDAT 82.275 · FISPA 82.275 · SIDAT 82.275A2 · FISPA 82.275A2 · TRISCAN 8826 10009 · GEBE 9 8119 1 · HJS 92 09 4134 · HJS 92 09 4135 · AUTLOG AS3146 · ACI-AVESA ASTE-9005 · CASCO CSN72F03AS · CASCO CSN72F03GS · CSV electronic parts CST2275 · DENSO DET-0137 · ELTA AUTOMOTIVE EX5188 · AUTOTEAM L2275 · AUTOTEAM L2275A2 · LUCAS LGS7080 · MOTAQUIP LVET310 · SANDO SSN72F03.0 · SANDO SSN72F03.1 · VEGAZ TPS-509 · VEGAZ TPS-903 · VEMO V25-72-1172 · VEMO V95-72-0113 · WILMINK GROUP WG1494142 · WILMINK GROUP WG1748709 · WILMINK GROUP WG1967596 · WILMINK GROUP WG2177533 · WILMINK GROUP WG2194147 · WILMINK GROUP WG2227811 · ELTA AUTOMOTIVE XLS1888 · METZGER AUTOTEILE 0894408

Compatible vehicles

FORD: C-MAX (DM2), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Sedaan (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) · VOLVO: C30 (533), S40 II (544), S80 II (124), V50 (545), V70 III (135)

Andur, heitgaasitemperatuur TOPRAN 638 584

Andur, heitgaasitemperatuur TOPRAN 638 584
Article638 584
BrandTOPRAN
Product groupAndur, heitgaasitemperatuur
EAN4063926420907
Country of originAustria
Weight0.06 kg
Installatsiooni poolKatalüsaator
KeermemõõtM 12
pikkus üle kõige (mm)560
Kujuotse
Võtmekaugus14
Kruvipea-/MutriprofiilKuuskant
Kaablipikkus (mm)425
Montaaživiiskruvitud
Pistikkontaktide arv2
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kaabliga
Keerme samm (mm)1, 25
47.26€
Low stock · 2
1
FORD1 306 935
FORD1 313 925
FORD3M5A12B591AB
VOLVO8699532
ASAM AUTOMOTIVE05714
METZGER AUTOTEILE0894408
FEBI BILSTEIN107665
MAGNETI MARELLI172000485010
INTERMOTOR27194
WALKER PRODUCTS273-20509
ESEN SKV30SKV259
VALEO368854
WE PARTS411420184
WE PARTS411421178
SWAG50 10 7665
ERA550935
AIC70268
HERTH+BUSS ELPARTS70682301
CDX77-3903
SIDAT82.275
FISPA82.275
SIDAT82.275A2
FISPA82.275A2
TRISCAN8826 10009
GEBE9 8119 1
HJS92 09 4134
HJS92 09 4135
AUTLOGAS3146
ACI-AVESAASTE-9005
CASCOCSN72F03AS
CASCOCSN72F03GS
CSV electronic partsCST2275
DENSODET-0137
ELTA AUTOMOTIVEEX5188
AUTOTEAML2275
AUTOTEAML2275A2
LUCASLGS7080
MOTAQUIPLVET310
SANDOSSN72F03.0
SANDOSSN72F03.1
VEGAZTPS-509
VEGAZTPS-903
VEMOV25-72-1172
VEMOV95-72-0113
WILMINK GROUPWG1494142
WILMINK GROUPWG1748709
WILMINK GROUPWG1967596
WILMINK GROUPWG2177533
WILMINK GROUPWG2194147
WILMINK GROUPWG2227811
ELTA AUTOMOTIVEXLS1888
METZGER AUTOTEILE0894408