Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERCEDES-BENZ 940 500 03 03 · MERCEDES-BENZ 940 500 04 03 · MERCEDES-BENZ 9405000203 · MERCEDES-BENZ A9405000203 · MERCEDES-BENZ A9405000303 · MERCEDES-BENZ A9405000403

Alternatives and compatible parts

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0140117 · FRIGAIR 02063005 · KÜHLER SCHNEIDER 0400081 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 10033022 · GERI 10577 · RHIAG 110302 · JDEUS 117M08 · 4SEASONS 118140 · AKS DASIS 120138N · AKS DASIS 140069N · AUTOGAMMA 401114 · DT Spare Parts 463712 · NRF 50586 · NRF 50586X · VALEO 733416 · BEHR HELLA SERVICE 8MK376721261 · MAHLE CR673000P · JDEUS M117008A · AVA Clever Choice ME2146 · VERTAT NA · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.40.117 · FRIGAIR 0206.3005 · REACH 1.42.10687.142 · JDEUS 117M08 · AKS DASIS 130008N · OREX 150489 · 4U Autoparts 26704ME · EACLIMA 31R45022 · KALE OTO RADYATÖR 352840 · DT Spare Parts 4.63712 · BUGOBROT 40-MB0002 · AUTOGAMMA 401114 · NRF 50586 · NRF 50586X · VALEO 733416 · STELLOX 81-03351-SX · APC ACT800224 · MAHLE CR 673 000P · JDEUS M-117008A · PRASCO ME2146 · SATO tech R12465 · WILMINK GROUP WG1721399 · WILMINK GROUP WG2183881 · WILMINK GROUP WG2207489 · TitanX RX119015 · ZentParts Z20549 · WILMINK GROUP WG2314753 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 10033022

Radiaator, mootorijahutus NISSENS 62648

Article62648
BrandNISSENS
Product groupRadiaator, mootorijahutus
Country of originAustria
Weight3.819 kg
Piirangutega toode/piirangu infoõlijahutiga
Piirangutega toode/piirangu infoilma tihendita
Piirangutega toode/piirangu info 2ilma mütsita
Piirangutega toode/piirangu info 2koos võrdsustusanumaga
Sisend-Ø (mm)50
Väljalase-Ø (mm)50
Jahutusribi materjalAlumiinium
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]814
Netolaius [mm]669
Netosügavus [mm]48
487.82€
Availability 5
1
MERCEDES-BENZ940 500 03 03
MERCEDES-BENZ940 500 04 03
MERCEDES-BENZ9405000203
MERCEDES-BENZA9405000203
MERCEDES-BENZA9405000303
MERCEDES-BENZA9405000403
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0140117
FRIGAIR02063005
KÜHLER SCHNEIDER0400081
HIGHWAY AUTOMOTIVE10033022
GERI10577
RHIAG110302
JDEUS117M08
4SEASONS118140
AKS DASIS120138N
AKS DASIS140069N
AUTOGAMMA401114
DT Spare Parts463712
NRF50586
NRF50586X
VALEO733416
BEHR HELLA SERVICE8MK376721261
MAHLECR673000P
JDEUSM117008A
AVA Clever ChoiceME2146
VERTATNA
TRUCKTEC AUTOMOTIVE01.40.117
FRIGAIR0206.3005
REACH1.42.10687.142
JDEUS117M08
AKS DASIS130008N
OREX150489
4U Autoparts26704ME
EACLIMA31R45022
KALE OTO RADYATÖR352840
DT Spare Parts4.63712
BUGOBROT40-MB0002
AUTOGAMMA401114
NRF50586
NRF50586X
VALEO733416
STELLOX81-03351-SX
APCACT800224
MAHLECR 673 000P
JDEUSM-117008A
PRASCOME2146
SATO techR12465
WILMINK GROUPWG1721399
WILMINK GROUPWG2183881
WILMINK GROUPWG2207489
TitanXRX119015
ZentPartsZ20549
WILMINK GROUPWG2314753
HIGHWAY AUTOMOTIVE10033022