OEM numbers
VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141015E · VW 03L141031F · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277857 · SACHS 3000990425 · TRIPLE FIVE FD014331A0 · Omnicraft HAMJ7C623EHAA · STELLOX 07-01307-SX · Omnicraft 2277857 · SACHS 3000 990 425 · VALEO 834491 · BLUE PRINT ADBP300170 · CLUTCHNUS MCK18254CSC · NPS V200G13 · WILMINK GROUP WG2232939 · KAWE 963073CSC · RYMEC JT1931017 · National CK10576-15 · FAST FT64165 · APEC ACL1160 · NAPA NCL1160 · MEC-DIESEL LK04312 · Burig B0C30207 · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141015E · VW 03L141031F · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3783 33
| Article | 624 3783 33 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870116095 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.97 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 02M141671A |
| VW | 02M141671B |
| VW | 03L141015E |
| VW | 03L141031F |
| VW | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671R |


