OEM numbers
FORD 1226832 · FORD 1232035 · FORD 1232513 · FORD 1232515 · FORD 1252727 · FORD 1313975 · FORD 1321740 · FORD 1352356 · FORD 1418659 · FORD 1423910 · FORD 1472108 · FORD 1570610 · FORD 1672433 · FORD 1772104 · FORD 1892437 · VOLVO 30711063 · VOLVO 30711163 · VOLVO 30735518 · VOLVO 30759458 · VOLVO 30787871 · VOLVO 31256717 · VOLVO 31259847 · VOLVO 31272725 · FORD 3M517540C1E · FORD 3M517540C1F · FORD 3M517540C1G · FORD 3M517540C1H · FORD 3M517540C1J · FORD 3M517540C2F · FORD 3M517540C2G · FORD 3M517540C3E · FORD 3M517A564BC · FORD 3M517A564BD · FORD 3M517A564BE · FORD 3M517A564BF · FORD 3M517A564BG · VOLVO 8689498 · FORD 9M517540AA · MAZDA JC0116530 · MAZDA JC0116530A · MAZDA JC0116530B · MAZDA JC0116530C · MAZDA JC0116530D · FORD RM3M517540CH · FORD RM9M517540AA · FORD RM9M517C623AA · MAZDA Y60116490 · MAZDA Y60116490A · MAZDA Y60116490C
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277759 · SACHS 3000990221 · TRIPLE FIVE FD013851A0 · Omnicraft HAMJ7C623DGAA · MAPA 001240208 · Omnicraft 2277759 · SACHS 3000 990 221 · RIDEX 479C0627 · VALEO 834083 · ASHIKA 92-03-373 · JAPKO 92373 · KAWE 962254CSC · BLUE PRINT ADF123059 · BLUE PRINT ADM530120 · National CK9874-34 · COMLINE ECK303 · COMLINE ECK303-CS33 · MGA EK6172 · MDR EXE-FMK2126 · NEXUS F1G207NX · EXEDY FMK2126 · BORG & BECK HKT1149 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2003159 · RYMEC JT1539054 · DENCKERMANN K200084 · JAPANPARTS KF-373 · LUCAS LKCA640023C · NPS M200A112 · NPS M200A112A · MDR MCK-1373 · CLUTCHNUS MCK3137CSC · PartsTec PTA204-0189 · QUINTON HAZELL QKT2792AF · Stark SKCK-0100628 · STARLINE SL 3DS1259 · MOTAQUIP VCU464 · KRAFTTECH W01240C08 · WILMINK GROUP WG2233544 · AISIN CKE-FO27R · Oyodo 10S9050-OYO · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · APEC ACL1242 · UniClutch UC0824200 · UniClutch UCFK08276-A-001 · NAPA NCL1242 · JAPANPARTS KF373JM · MEC-DIESEL LK04264
Compatible vehicles
FORD: C-MAX (DM2), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Kaubik/universaal, FOCUS II Sedaan (DB_, FCH, DH) · MAZDA: 3 (BK), 3 (BL), 3 Sedaan (BK), 3 Sedaan (BL) · VOLVO: C30 (533), S40 II (544), V50 (545)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3710 33
| Article | 624 3710 33 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108949875 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.44 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| FORD | 1226832 |
| FORD | 1232035 |
| FORD | 1232513 |
| FORD | 1232515 |
| FORD | 1252727 |
| FORD | 1313975 |
| FORD | 1321740 |
| FORD | 1352356 |
| FORD | 1418659 |
| FORD | 1423910 |
| FORD | 1472108 |
| FORD | 1570610 |
| FORD | 1672433 |
| FORD | 1772104 |
| FORD | 1892437 |
| VOLVO | 30711063 |
| VOLVO | 30711163 |
| VOLVO | 30735518 |
| VOLVO | 30759458 |
| VOLVO | 30787871 |
| VOLVO | 31256717 |
| VOLVO | 31259847 |
| VOLVO | 31272725 |
| FORD | 3M517540C1E |
| FORD | 3M517540C1F |
| FORD | 3M517540C1G |
| FORD | 3M517540C1H |
| FORD | 3M517540C1J |
| FORD | 3M517540C2F |
| FORD | 3M517540C2G |
| FORD | 3M517540C3E |
| FORD | 3M517A564BC |
| FORD | 3M517A564BD |
| FORD | 3M517A564BE |
| FORD | 3M517A564BF |
| FORD | 3M517A564BG |
| VOLVO | 8689498 |
| FORD | 9M517540AA |
| MAZDA | JC0116530 |
| MAZDA | JC0116530A |
| MAZDA | JC0116530B |
| MAZDA | JC0116530C |
| MAZDA | JC0116530D |
| FORD | RM3M517540CH |
| FORD | RM9M517540AA |
| FORD | RM9M517C623AA |
| MAZDA | Y60116490 |
| MAZDA | Y60116490A |
| MAZDA | Y60116490C |


