OEM numbers
VW 022141015AA · AUDI 022141015S · SEAT 022141015S · SKODA 022141015S · VW 022141015S · AUDI 022141016 · VW 022141016 · VW 022141031S · AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · VW 03G141025F · AUDI 0A5141671 · SEAT 0A5141671 · SKODA 0A5141671 · VW 0A5141671 · AUDI 0A5141671A · SEAT 0A5141671A · SKODA 0A5141671A · VW 0A5141671A · AUDI 0A5141671E · SEAT 0A5141671E · SKODA 0A5141671E · VW 0A5141671E · AUDI 0A5141671F · SEAT 0A5141671F · SKODA 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · AUDI 0A5141671K · VW 0A5141671K · AUDI 0A5141671M · VW 0A5141671M · AUDI 0A5141671P · SEAT 0A5141671P · SKODA 0A5141671P · VW 0A5141671P · AUDI 0A5141671Q · SEAT 0A5141671Q · SKODA 0A5141671Q · VW 0A5141671Q · AUDI 0A5141671R · SEAT 0A5141671R · SKODA 0A5141671R · VW 0A5141671R
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277360 · SACHS 3000990248 · SCHAEFFLER GRUPPE 6243180340 · TRIPLE FIVE 8660000926 · TRIPLE FIVE FD011711A0 · Omnicraft HAMJ7C623AJAA · TRIPLE FIVE RM010921A0 · MAPA 008240108 · STELLOX 07-01307-SX · Omnicraft 2277360 · SACHS 3000 990 248 · RIDEX 479C0307 · VALEO 834086 · MOTRIO 8660000926 · KAWE 962238CSC · BLUE PRINT ADV183096 · MDR AIS-CKEVW99 · National CK10083-15 · AISIN CKE-VW99R · COMLINE ECK396 · COMLINE ECK396-CS15 · MDR EXE-VWK2089 · BORG & BECK HKT1075 · RYMEC JT1523017 · DENCKERMANN K200003 · KAMOKA KC110 · CLUTCHNUS MCK18241CSC · MECARM MK10035 · TQ TQ-ZAM007 · NPS V200G13 · MOTAQUIP VCU468 · EXEDY VWK2089 · KRAFTTECH W08240B08 · WILMINK GROUP WG2235933 · WESTLAKE WVW146ZT · TRIALLI FR 1830 · CLUTCHNUS MCK1887SCSC · EUROREPAR 1690521780 · UniClutch UC0824100 · APEC ACL1052 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · GUTTMANN EMG94624 · NAPA NCL1052 · UniClutch UCFK08279-A-001 · MOTRIO 8550506692 · Burig B0C30136 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000873
Compatible vehicles
AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA), TT (8J3), TT Roadster (8J9) · SEAT: ALHAMBRA (710, 711), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Universaal (3T5), YETI (5L) · VW: CADDY III Kaubik/mikrobuss (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY III Mahtuniversaal (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), EOS (1F7, 1F8), GOLF PLUS V (5M1, 521), GOLF V (1K1)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3180 34
| Article | 624 3180 34 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108592668 |
| Country of origin | |
| Weight | 7.09 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 022141015AA |
| AUDI | 022141015S |
| SEAT | 022141015S |
| SKODA | 022141015S |
| VW | 022141015S |
| AUDI | 022141016 |
| VW | 022141016 |
| VW | 022141031S |
| AUDI | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| AUDI | 02M141671B |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| VW | 03G141025F |
| AUDI | 0A5141671 |
| SEAT | 0A5141671 |
| SKODA | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671 |
| AUDI | 0A5141671A |
| SEAT | 0A5141671A |
| SKODA | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671A |
| AUDI | 0A5141671E |
| SEAT | 0A5141671E |
| SKODA | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671E |
| AUDI | 0A5141671F |
| SEAT | 0A5141671F |
| SKODA | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| AUDI | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671K |
| AUDI | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671M |
| AUDI | 0A5141671P |
| SEAT | 0A5141671P |
| SKODA | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671P |
| AUDI | 0A5141671Q |
| SEAT | 0A5141671Q |
| SKODA | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671Q |
| AUDI | 0A5141671R |
| SEAT | 0A5141671R |
| SKODA | 0A5141671R |
| VW | 0A5141671R |


