OEM numbers
AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 078141031S · AUDI 078141123A · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Alternatives and compatible parts
VALEO 948042 · TRIPLE FIVE R382MK · NK 1347125 · SACHS 3000 951 709 · VALEO 826734 · VALEO 835045 · KAWE 958053 · EXEDY AUK2038 · MDR EXE-AUK2038 · BORG & BECK HK7877 · RYMEC JT7877 · QUINTON HAZELL QKT2407AF · MEC-DIESEL LK03904 · AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 078141031S · AUDI 078141123A · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3066 00
| Article | 624 3066 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108216557 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.79 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| AUDI | 078141031S |
| AUDI | 078141123A |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |


