OEM numbers
SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · SEAT 03P141025 · SKODA 03P141025 · VW 03P141025 · SEAT 03P141031 · SKODA 03P141031 · VW 03P141031 · VW 03P141031A
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277593 · SACHS 3000950654 · SACHS 3000951654 · VALEO 828108 · TRIPLE FIVE FD013181A0 · Omnicraft HAMJ7L596FUAA · NK 1347175 · SACHS 3000 951 654 · RIDEX 479C0148 · VALEO 828108 · KAWE 962761 · BLUE PRINT ADV183089 · National CK10238 · MGA EK6249 · MDR EXE-VWK2134 · BORG & BECK HK2594 · RYMEC JT1758 · CLUTCHNUS MCK18212 · QUINTON HAZELL QKT4893AF · Stark SKCK-0100147 · DIAMAX T5140K3 · NPS V200G03 · EXEDY VWK2134 · WILMINK GROUP WG2148631 · WILMINK GROUP WG2235926 · WESTLAKE WVW116 · TECDRIVE TKE0132 · AISIN KE-VG48 · CLUTCHNUS MCK18212A · STATIM 100.393 · APEC ACL1077 · NAPA NCL1077 · MEC-DIESEL LK03721 · ASHUKI by Palidium PAL23-0007 · Burig B0C10029 · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · SEAT 02A141165M
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3782 00
| Article | 623 3782 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870580193 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.8 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| SEAT | 03P141025 |
| SKODA | 03P141025 |
| VW | 03P141025 |
| SEAT | 03P141031 |
| SKODA | 03P141031 |
| VW | 03P141031 |
| VW | 03P141031A |

