OEM numbers
AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141015F · VW 03G141015M · VW 03G141025C · VW 03G141031K · VW 03L141015N · AUDI 04E141015K · SEAT 04E141015K · SKODA 04E141015K · VW 04E141015K
Alternatives and compatible parts
STELLOX 07-01195-SX · SACHS 3000 950 781 · VALEO 786080 · VALEO 826729 · KAWE 962193 · COMLINE ECK305 · NPS V200G08 · MOTAQUIP VCU536 · EXEDY VWK2172 · AISIN KE-VG47 · RYMEC JT1944 · FAST FT64167 · MEC-DIESEL LK03759 · ZentParts Z40893 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000887 · AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141015F · VW 03G141015M · VW 03G141025C · VW 03G141031K · VW 03L141015N · AUDI 04E141015K · SEAT 04E141015K · SKODA 04E141015K · VW 04E141015K
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3765 00
| Article | 623 3765 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870359362 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.97 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SEAT | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165P |
| SEAT | 02A141165P |
| VW | 02A141165P |
| AUDI | 02A141165R |
| SEAT | 02A141165R |
| VW | 02A141165R |
| VW | 03G141015F |
| VW | 03G141015M |
| VW | 03G141025C |
| VW | 03G141031K |
| VW | 03L141015N |
| AUDI | 04E141015K |
| SEAT | 04E141015K |
| SKODA | 04E141015K |
| VW | 04E141015K |


