OEM numbers
AUDI 02T141181A · SEAT 02T141181A · SKODA 02T141181A · VW 02T141181A · AUDI 02T141719 · SEAT 02T141719 · SKODA 02T141719 · VW 02T141719 · VW (SVW) 02T141719F · AUDI 02T141719G · SEAT 02T141719G · SKODA 02T141719G · VW 02T141719G · AUDI 036198141CX · SEAT 036198141CX · SKODA 036198141CX · VW 036198141CX · AUDI 04E141015A · AUDI 04E141016D
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2278045 · SACHS 3000950072 · SACHS 3000951088 · VALEO 832204 · TRIPLE FIVE 8660001042 · TRIPLE FIVE FD011791A0 · Omnicraft HAMJ7L596BKAA · SCHAEFFLER GRUPPE RM012151A0 · STELLOX 07-01288-SX · NK 1347162 · SACHS 3000 950 072 · SACHS 3000 951 088 · VALEO 832204 · VALEO 877204 · KAWE 962574 · BLUE PRINT ADV1830122 · BLUE PRINT ADV183085 · MDR AIS-KEVW36 · National CK10221 · COMLINE ECK400 · MDR EXE-VWK2116 · TRIALLI FR 1824 · BORG & BECK HK2846 · RYMEC JT1715 · AISIN KE-VW36 · CLUTCHNUS MCK18213 · CLUTCHNUS MCK18213A · QUINTON HAZELL QKT4757AF · MOTAQUIP VCK800 · EXEDY VWK2116 · WILMINK GROUP WG2235923 · TECDRIVE TKE0129 · NAPA NCL1126 · MGA EK6351 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000830 · APEC ACL1126 · STELLOX 07-01562-SX · KAMOKA KC306 · MEC-DIESEL LK04884 · Burig B0C10032 · AUDI 02T141181A · SEAT 02T141181A · SKODA 02T141181A · VW 02T141181A · AUDI 02T141719 · SEAT 02T141719 · SKODA 02T141719 · VW 02T141719
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3755 00
| Article | 623 3755 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870218843 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.85 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02T141181A |
| SEAT | 02T141181A |
| SKODA | 02T141181A |
| VW | 02T141181A |
| AUDI | 02T141719 |
| SEAT | 02T141719 |
| SKODA | 02T141719 |
| VW | 02T141719 |
| VW (SVW) | 02T141719F |
| AUDI | 02T141719G |
| SEAT | 02T141719G |
| SKODA | 02T141719G |
| VW | 02T141719G |
| AUDI | 036198141CX |
| SEAT | 036198141CX |
| SKODA | 036198141CX |
| VW | 036198141CX |
| AUDI | 04E141015A |
| AUDI | 04E141016D |

