OEM numbers
VW 02A141165A · VW 02A141165B · VW 02A141165D · VW 02A141165E · VW 02A141165G · VW 02A141165M · VW 07K141025A · VW 07K141031D
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000950715 · SACHS 3000 950 715 · BORG & BECK HK2769 · CLUTCHNUS MCK18244 · NPS V200G03 · FI.BA VWK-115 · MEC-DIESEL LK03714 · VALEO 832394 · GUTTMANN EMG86623 · VW 02A141165A · VW 02A141165B · VW 02A141165D · VW 02A141165E · VW 02A141165G · VW 02A141165M · VW 07K141025A · VW 07K141031D
Compatible vehicles
VW: BEETLE (5C1, 5C2), GOLF V Variant (1K5), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) · VW (FAW): SAGITAR (9L2)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3425 00
| Article | 623342500 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108824653 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.289 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
153.79€
Low stock · 2
1
| VW | 02A141165A |
| VW | 02A141165B |
| VW | 02A141165D |
| VW | 02A141165E |
| VW | 02A141165G |
| VW | 02A141165M |
| VW | 07K141025A |
| VW | 07K141031D |

