OEM numbers
MAZDA FE6216510 · MAZDA FE6216510B · MAZDA FE6216510C · MAZDA FE8216510A · MAZDA G56116510 · MAZDA G56116510A · MAZDA G56116510B · MAZDA G56116510C · MAZDA LF0116510 · MAZDA LF0216410 · MAZDA LF0216460A · MAZDA SE0316510 · MAZDA SE0316510A · MAZDA WLA116510
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277933 · TRIPLE FIVE FD014711A0 · Omnicraft HAMJ7L596KLAA · AISIN KZ118 · AISIN KZ121 · EXEDY MZK2097 · TRIPLE FIVE R443MK · STELLOX 07-01187-SX · STATIM 100.955 · NK 133246 · Omnicraft 2277933 · SACHS 3000 954 042 · MAXGEAR 61-5344 · VALEO 826763 · KAWE 962028 · BLUE PRINT ADM53069 · BLUE PRINT ADM53078 · MDR AIS-KZ118 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1503 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1505 · National CK9824 · LYNXAUTO CL-1037 · KAVO PARTS CP-5054 · COMLINE ECK304 · MDR EXE-MZK2124 · MDR EXE-MZK2126 · BORG & BECK HK2101 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2003121 · NIPPARTS J2003122 · RYMEC JT1424 · RYMEC JT1485 · DENCKERMANN K100722 · AISIN KZ-118 · KAISHIN KZ153-K · NPS M200A08 · EXEDY MZK2124 · EXEDY MZK2126 · QUINTON HAZELL QKT2689AF · MOTAQUIP VCU472 · WILMINK GROUP WG2234543 · WESTLAKE WMZ010 · SRLine S33-102 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UCFK08274-A-001 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · MEC-DIESEL LK03702 · TATSUMI TDH1008
Compatible vehicles
MAZDA: 6 Hatchback (GG), 6 Sedaan (GG), 6 Station Wagon (GY)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3410 00
| Article | 623 3410 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108816535 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.88 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| MAZDA | FE6216510 |
| MAZDA | FE6216510B |
| MAZDA | FE6216510C |
| MAZDA | FE8216510A |
| MAZDA | G56116510 |
| MAZDA | G56116510A |
| MAZDA | G56116510B |
| MAZDA | G56116510C |
| MAZDA | LF0116510 |
| MAZDA | LF0216410 |
| MAZDA | LF0216460A |
| MAZDA | SE0316510 |
| MAZDA | SE0316510A |
| MAZDA | WLA116510 |

