OEM numbers
AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · SKODA 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · SKODA 01E141165D · VW 01E141165D · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 038141031L · VW 038141031L · AUDI 038141032P · SKODA 038141032P · VW 038141032P · SKODA 038141117 · VW 038141117 · AUDI 038141117E · VW 038141117E · AUDI 038141117H · VW 038141117H · AUDI 038141117M · VW 038141117M · AUDI 038198141FX · SKODA 038198141FX · VW 038198141FX · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · SKODA 0B1141165 · VW 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2278074 · SACHS 3000844701 · SACHS 3000846101 · SCHAEFFLER GRUPPE 6233301000 · VALEO 826475 · VALEO 826641 · TRIPLE FIVE 8660001072 · TRIPLE FIVE FD011981A0 · Omnicraft HAMJ7L596BZAA · BORG & BECK HK7557 · BORG & BECK KT90034 · TRIPLE FIVE R378MK · TRIPLE FIVE RM012461A0 · MAPA 004228800 · MAPA 009228000 · STELLOX 07-01247-SX · STATIM 100.363 · STATIM 100.366 · MAPCO 10756 · MAPCO 10783 · JP GROUP 1130403610 · JP GROUP 1130407310 · MTR 12129314 · NK 1347114 · NK 134776 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610020 · EUROREPAR 1682301980 · Omnicraft 2278074 · PROFIT 2525-1044 · SACHS 3000 844 701 · SACHS 3000 846 101 · RIDEX 479C0075 · SASIC 5106018 · MAXGEAR 61-5197 · ASAM AUTOMOTIVE 80164 · ASAM AUTOMOTIVE 80187 · VALEO 826641 · KAWE 960922 · BLUE PRINT ADV183044 · BLUE PRINT ADV183055 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1496 · National CK9432 · OPEN PARTS CLK9245.03 · COMLINE ECK089 · COMLINE ECK136 · MGA EK6109 · MDR EXE-VWK2087 · BORG & BECK HK7855
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3301 00
| Article | 623 3301 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108604989 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.13 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| VW | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| VW | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| VW | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| VW | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| SKODA | 012141165E |
| VW | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| VW | 013141165 |
| VW | 013141165C |
| AUDI | 01E141165A |
| VW | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| VW | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| SKODA | 01E141165D |
| VW | 01E141165D |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 038141031L |
| VW | 038141031L |
| AUDI | 038141032P |
| SKODA | 038141032P |
| VW | 038141032P |
| SKODA | 038141117 |
| VW | 038141117 |
| AUDI | 038141117E |
| VW | 038141117E |
| AUDI | 038141117H |
| VW | 038141117H |
| AUDI | 038141117M |
| VW | 038141117M |
| AUDI | 038198141FX |
| SKODA | 038198141FX |
| VW | 038198141FX |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| SKODA | 0B1141165 |
| VW | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |

