OEM numbers
AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 028141035M · AUDI 028141035MX · AUDI 06B141031M · AUDI 06B141031N · AUDI 06E141031B · AUDI 06E141117 · AUDI 06E198141A · AUDI 06E198141AX · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Alternatives and compatible parts
VALEO 948260 · STATIM 100.399 · TOPRAN 108 460 · SACHS 3000 951 879 · MAXGEAR 61-5255 · VALEO 828305 · BORG & BECK HK2672 · QUINTON HAZELL QKT4127AF · MEC-DIESEL LK03649 · AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 028141035M · AUDI 028141035MX · AUDI 06B141031M · AUDI 06B141031N · AUDI 06E141031B · AUDI 06E141117 · AUDI 06E198141A · AUDI 06E198141AX · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Compatible vehicles
AUDI: A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3231 00
| Article | 623 3231 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108542649 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.82 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| AUDI | 028141035M |
| AUDI | 028141035MX |
| AUDI | 06B141031M |
| AUDI | 06B141031N |
| AUDI | 06E141031B |
| AUDI | 06E141117 |
| AUDI | 06E198141A |
| AUDI | 06E198141AX |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |

