OEM numbers
AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165E · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · AUDI 02A141165G · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · AUDI 02A141165M · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · AUDI 03G141015K · SEAT 03G141015K · SKODA 03G141015K · VW 03G141015K · AUDI 03G141025G · SEAT 03G141025G · SKODA 03G141025G · VW 03G141025G · AUDI 03G141025K · SEAT 03G141025K · SKODA 03G141025K · VW 03G141025K · AUDI 03G141031F · SEAT 03G141031F · SKODA 03G141031F · VW 03G141031F · AUDI 03G141031N · SEAT 03G141031N · SKODA 03G141031N · VW 03G141031N · AUDI 03G141031Q · SEAT 03G141031Q · SKODA 03G141031Q · VW 03G141031Q
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000951108 · SACHS 3000970001 · SACHS 3000970046 · VALEO 826712 · TRIPLE FIVE 8660001066 · BORG & BECK KT90248 · TRIPLE FIVE RM012401A0 · ASAM AUTOMOTIVE 80297 · Technika TKA810088 · TQ TQ-SK0152 · STELLOX 07-01240-SX · STATIM 100.390 · NK 1347136 · NK 1347142 · SACHS 3000 970 001 · RIDEX 479C0312 · MAXGEAR 61-5157 · KAWE 962308 · BLUE PRINT ADV183082 · National CK10054 · OPEN PARTS CLK9272.03 · COMLINE ECK340 · MGA EK6312 · DENCKERMANN K100111 · KAMOKA KC180 · CLUTCHNUS MCK18188 · Stark SKCK-0100313 · NPS V200G03 · MOTAQUIP VCU463 · AISIN KE-VG40 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000817 · UniClutch UCFK08279-A-001 · ZentParts Z40939 · Burig B0C10125 · MAPA 005228400 · EUROREPAR 1682295280 · PROFIT 2525-1059 · VALEO 786079 · VALEO 826712 · VALEO 877712 · MDR EXE-VWK2053 · BORG & BECK HK2123 · RYMEC JT1511 · PROCODIS FRANCE KTE906 · LUCAS LKCA600147
Compatible vehicles
AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA) · SEAT: ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Universaal (3T5), YETI (5L) · VW: CADDY III Kaubik/mikrobuss (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY III Mahtuniversaal (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), GOLF PLUS V (5M1, 521), GOLF PLUS Van (521), GOLF V (1K1)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3209 00
| Article | 623320900 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108505361 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.448 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165E |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| AUDI | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| AUDI | 02A141165M |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| AUDI | 03G141015K |
| SEAT | 03G141015K |
| SKODA | 03G141015K |
| VW | 03G141015K |
| AUDI | 03G141025G |
| SEAT | 03G141025G |
| SKODA | 03G141025G |
| VW | 03G141025G |
| AUDI | 03G141025K |
| SEAT | 03G141025K |
| SKODA | 03G141025K |
| VW | 03G141025K |
| AUDI | 03G141031F |
| SEAT | 03G141031F |
| SKODA | 03G141031F |
| VW | 03G141031F |
| AUDI | 03G141031N |
| SEAT | 03G141031N |
| SKODA | 03G141031N |
| VW | 03G141031N |
| AUDI | 03G141031Q |
| SEAT | 03G141031Q |
| SKODA | 03G141031Q |
| VW | 03G141031Q |


