OEM numbers
VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · VW 02A141165B · VW 02A141165D · VW 02A141165E · SEAT 02A141165G · VW 02A141165G · SEAT 02A141165M · VW 02A141165M · VW 03G141015F · VW 03G141015M · VW 03G141025C · VW 03G141031K · VW 03L141015N · VW 04E141015K
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277393 · SACHS 3000951153 · SACHS 3000951635 · SACHS 3000951681 · SCHAEFFLER GRUPPE 6233082000 · TRIPLE FIVE 8660001055 · VALEO 948079 · TRIPLE FIVE FD012401A0 · Omnicraft HAMJ7L596DJAA · TRIPLE FIVE R422MK · TRIPLE FIVE RM012291A0 · STELLOX 07-01195-SX · MTR 12129343 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610625 · EUROREPAR 1668236380 · Omnicraft 2277393 · PROFIT 2525-1127 · SACHS 3000 951 153 · RIDEX 479C0117 · VALEO 786080 · VALEO 826729 · VALEO 877729 · KAWE 962193 · BLUE PRINT ADV1830100 · MDR AIS-KEVW14 · National CK10025 · National CK10503 · OPEN PARTS CLK9234.03 · COMLINE ECK305 · MDR EXE-VWK2094 · BORG & BECK HK2119 · RYMEC JT1689 · DENCKERMANN K100106 · KAMOKA KC132 · AISIN KE-VW14 · ZEKKERT KS-4286 · LUCAS LKCA600114 · CLUTCHNUS MCK18189 · MECARM MK10094 · MECARM MK10141 · PATRON PCE0005 · QUINTON HAZELL QKT2881AF · Stark SKCK-0100116 · STARLINE SL 3DS1247 · Technika TKA810105 · NPS V200G03 · MOTAQUIP VCU536 · EXEDY VWK2094
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3082 00
| Article | 623 3082 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108366467 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.98 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| VW | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| VW | 02A141165D |
| VW | 02A141165E |
| SEAT | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| VW | 03G141015F |
| VW | 03G141015M |
| VW | 03G141025C |
| VW | 03G141031K |
| VW | 03L141015N |
| VW | 04E141015K |


