OEM numbers
MAZDA FE6216510 · MAZDA FE6216510B · MAZDA FE6216510C · MAZDA FE8216510A · MAZDA G56116510 · MAZDA G56116510A · MAZDA G56116510B · MAZDA G56116510C · MAZDA LF0116510 · MAZDA RF1316410 · MAZDA RF1316410A · MAZDA RF1316460A · MAZDA RF1316460B · MAZDA SE0316510 · MAZDA SE0316510A · MAZDA WLA116510
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000951437 · MAPA 004225100 · Oyodo 10S3018-OYO · SACHS 3000 951 437 · VALEO 826607 · ASHIKA 92-03-382 · JAPKO 92382 · KAWE 960361 · MDR AIS-KZ117 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1441 · KAVO PARTS CP-5076 · MDR EXE-MZK2121 · BORG & BECK HK7706 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2003103 · PEMEBLA JAPKF-382 · RYMEC JT1156 · JAPANPARTS KF-382 · AISIN KZ-117 · LUCAS LKCA820018 · NPS M200A100 · MDR MCK-1364 · MDR MCK-1382 · CLUTCHNUS MCK0530 · EXEDY MZK2121 · NIPPARTS N2003130 · QUINTON HAZELL QKT2573AF · KRAFTTECH W04225B · TRIALLI FR 2506 · MEC-DIESEL LK03546 · MAZDA FE6216510 · MAZDA FE6216510B · MAZDA FE6216510C · MAZDA FE8216510A · MAZDA G56116510 · MAZDA G56116510A · MAZDA G56116510B · MAZDA G56116510C · MAZDA LF0116510 · MAZDA RF1316410 · MAZDA RF1316410A · MAZDA RF1316460A · MAZDA RF1316460B · MAZDA SE0316510 · MAZDA SE0316510A · MAZDA WLA116510
Compatible vehicles
MAZDA: 323 F VI Luukpära (BJ), 323 S VI Sedaan (BJ), 626 V (GF), 626 V Hatchback (GF), 626 V Station Wagon (GW)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3080 00
| Article | 623 3080 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108506955 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.27 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| MAZDA | FE6216510 |
| MAZDA | FE6216510B |
| MAZDA | FE6216510C |
| MAZDA | FE8216510A |
| MAZDA | G56116510 |
| MAZDA | G56116510A |
| MAZDA | G56116510B |
| MAZDA | G56116510C |
| MAZDA | LF0116510 |
| MAZDA | RF1316410 |
| MAZDA | RF1316410A |
| MAZDA | RF1316460A |
| MAZDA | RF1316460B |
| MAZDA | SE0316510 |
| MAZDA | SE0316510A |
| MAZDA | WLA116510 |

