OEM numbers
FORD 1061882 · FORD 1075681 · FORD 1078012 · FORD 1089904 · FORD 1116680 · FORD 1252581 · FORD 1252613 · FORD 1331469 · FORD 1354393 · FORD 1378106 · FORD 1422649 · FORD 1526631 · FORD 2T147540CA · FORD 2T147540CD · FORD 2T147540CE · FORD 2T147540CG · FORD 2T147540CH · FORD 2T147540CJ · FORD 3S417540D1A · FORD 3S417550D1A · FORD 4462885 · FORD 4502437 · FORD 4520505 · FORD KT7439 · FORD RM2T147540CH · FORD RM3S417540D1A · FORD RPXS417540D1C · FORD XS417540D1B · FORD XS417540D1C · FORD XS417550D1C · FORD XS417563DA · FORD XS417563DB · FORD XS417563DC
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000844101 · BLUE PRINT ADF123012 · BORG & BECK HK7439 · BORG & BECK KT7439 · Schaeffler LuK L01423015211 · QUINTON HAZELL QKT2099AF · TTV TCK31055 · MAPA 000235209 · MAPA 000235609 · STELLOX 07-01184-SX · STATIM 100.639 · MTR 12129338 · MTR 12129338 · NK 132586 · KRAFT AUTOMOTIVE 1612015 · KRAFT AUTOMOTIVE 1612400 · PROFIT 2525-1106 · SACHS 3000 844 101 · RIDEX 479C0082 · SASIC 5106030 · MAXGEAR 61-5125 · ASAM AUTOMOTIVE 80153 · VALEO 826344 · MOTRIO 8671018171 · KAWE 961391 · BLUE PRINT ADF123023 · MDR AIS-KEFO18 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1425 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1816 · HOLA CH01-035 · National CK9478 · OPEN PARTS CLK9033.02 · COMLINE ECK164 · MGA EK6083 · MGA EK6142 · MDR EXE-FMS2081 · NEXUS F1G047NX · EXEDY FMS2081 · TRIALLI FR 1010 · BORG & BECK HK2185 · BORG & BECK HK7439 · RYMEC JT2976 · RYMEC JT7439 · DENCKERMANN K100116 · KAMOKA KC163 · AISIN KE-FO18R · BSF KE1201 · PROCODIS FRANCE KTE880
Compatible vehicles
FORD: FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Kaubik/universaal (DNW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 2976 09
| Article | 623 2976 09 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108157560 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.33 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| FORD | 1061882 |
| FORD | 1075681 |
| FORD | 1078012 |
| FORD | 1089904 |
| FORD | 1116680 |
| FORD | 1252581 |
| FORD | 1252613 |
| FORD | 1331469 |
| FORD | 1354393 |
| FORD | 1378106 |
| FORD | 1422649 |
| FORD | 1526631 |
| FORD | 2T147540CA |
| FORD | 2T147540CD |
| FORD | 2T147540CE |
| FORD | 2T147540CG |
| FORD | 2T147540CH |
| FORD | 2T147540CJ |
| FORD | 3S417540D1A |
| FORD | 3S417550D1A |
| FORD | 4462885 |
| FORD | 4502437 |
| FORD | 4520505 |
| FORD | KT7439 |
| FORD | RM2T147540CH |
| FORD | RM3S417540D1A |
| FORD | RPXS417540D1C |
| FORD | XS417540D1B |
| FORD | XS417540D1C |
| FORD | XS417550D1C |
| FORD | XS417563DA |
| FORD | XS417563DB |
| FORD | XS417563DC |

