OEM numbers
FORD 1075776 · FORD 1078351 · FORD 1078353 · FORD 1116679 · FORD 1689223 · FORD 1715642 · FORD 1838043 · FORD 5026037 · FORD 6575362 · FORD 6868822 · FORD 6958237 · FORD 7089749 · FORD 92AB7563B1A · FORD 93BG7563D2B · FORD 93BG7563E1A · FORD 94AG7563ZD · FORD AN217A564AA · FORD AN217A564AB · FORD AN217A564AC · FORD PXS417540C1B · FORD PXS417540C2B · FORD PXS7540C1B · FORD PXS7540C2B · FORD R92AB7563B1A · FORD RMXS417540C1B · FORD XS417A564EA
Alternatives and compatible parts
PartsTec PTA204-0187 · STELLOX 07-01298-SX · STATIM 120.669 · NK 1325120 · KAWE 961381CSC · BLUE PRINT ADF123053 · National CK9426-01 · DENCKERMANN K200025 · BSF KE7017 · CLUTCHNUS MCK3123CSCD · MOTAQUIP VCK930 · WESTLAKE WFD012CSC · UniClutch UC0824100 · UniClutch UCFK08274-A-001 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · Burig B0C30225 · MAPA 004228208 · BORG & BECK HKT1038 · RYMEC JT7440011 · LUCAS LKCA640012C · KRAFTTECH W04228C08 · WILMINK GROUP WG2233540 · VALEO 834655 · FORD 1075776 · FORD 1078351 · FORD 1078353 · FORD 1116679 · FORD 1689223 · FORD 1715642 · FORD 1838043 · FORD 5026037 · FORD 6575362 · FORD 6868822 · FORD 6958237 · FORD 7089749 · FORD 92AB7563B1A · FORD 93BG7563D2B · FORD 93BG7563E1A · FORD 94AG7563ZD · FORD AN217A564AA · FORD AN217A564AB · FORD AN217A564AC · FORD PXS417540C1B · FORD PXS417540C2B · FORD PXS7540C1B · FORD PXS7540C2B · FORD R92AB7563B1A
Compatible vehicles
FORD: FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW) · FORD AUSTRALIA: FOCUS Luukpära (LR), FOCUS Sedaan (LR)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 2517 33
| Article | 623 2517 33 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108305015 |
| Country of origin | |
| Weight | 6 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| FORD | 1075776 |
| FORD | 1078351 |
| FORD | 1078353 |
| FORD | 1116679 |
| FORD | 1689223 |
| FORD | 1715642 |
| FORD | 1838043 |
| FORD | 5026037 |
| FORD | 6575362 |
| FORD | 6868822 |
| FORD | 6958237 |
| FORD | 7089749 |
| FORD | 92AB7563B1A |
| FORD | 93BG7563D2B |
| FORD | 93BG7563E1A |
| FORD | 94AG7563ZD |
| FORD | AN217A564AA |
| FORD | AN217A564AB |
| FORD | AN217A564AC |
| FORD | PXS417540C1B |
| FORD | PXS417540C2B |
| FORD | PXS7540C1B |
| FORD | PXS7540C2B |
| FORD | R92AB7563B1A |
| FORD | RMXS417540C1B |
| FORD | XS417A564EA |

