OEM numbers
AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · SEAT 01E141165D · AUDI 028141117 · AUDI 028141117X · SEAT 02A141165B · AUDI 050141033N · SEAT 050141033N · AUDI 058141031C · AUDI 06B141031E · AUDI 06B141031F · AUDI 06B141031G · AUDI 06B141031K · AUDI 06B141031P · AUDI 06B141117B · AUDI 06B141117D · SEAT 06B141117D · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · SEAT 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Alternatives and compatible parts
VALEO 826579 · TRIPLE FIVE R376MK · STELLOX 07-01048-SX · STELLOX 07-01471-SX · NK 134774 · SACHS 3000 839 301 · RIDEX 479C0037 · KAWE 959141 · BLUE PRINT ADV183036 · National CK9408 · National CK9533 · LYNXAUTO CL-1558 · COMLINE ECK101 · COMLINE ECK387 · DENCKERMANN K100016 · CLUTCHNUS MCK18221 · CLUTCHNUS MCK1828 · CLUTCHNUS MCK1828A · MECARM MK9619 · QUINTON HAZELL QKT1345AF · QUINTON HAZELL QKT2052AF · Stark SKCK-0100036 · MOTAQUIP VCK999 · MEC-DIESEL LK03491 · ZentParts Z40898 · EUROREPAR 1682294580 · VALEO 826579 · VALEO 877579 · EXEDY AUK2034 · BORG & BECK HK6467 · RYMEC JT1492 · LUCAS LKCA600017 · MECARM MK10216 · STARLINE SL 3DS9021 · WILMINK GROUP WG2235878 · MDR EXE-AUK2034 · AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · SEAT 01E141165D · AUDI 028141117 · AUDI 028141117X
Compatible vehicles
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · AUDI (FAW): A4 B6 (8E2), A4 B7 (8YC) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · VW (SVW): PASSAT LINGYU (B5, 9F0, 9F9)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 2285 00
| Article | 623228500 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108115003 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.894 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| SEAT | 01E141165D |
| AUDI | 028141117 |
| AUDI | 028141117X |
| SEAT | 02A141165B |
| AUDI | 050141033N |
| SEAT | 050141033N |
| AUDI | 058141031C |
| AUDI | 06B141031E |
| AUDI | 06B141031F |
| AUDI | 06B141031G |
| AUDI | 06B141031K |
| AUDI | 06B141031P |
| AUDI | 06B141117B |
| AUDI | 06B141117D |
| SEAT | 06B141117D |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| SEAT | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |

