OEM numbers
FORD 1031132 · FORD 1031133 · FORD 1031770 · FORD 1478806 · FORD 7113400 · FORD 7226743 · FORD 94ZT7A564AA · FORD 94ZT7A564AB · FORD 95VW7563E1A · FORD 95VW7563F1A · FORD 95VWX7L596A1B · FORD 97VW7550AA
Alternatives and compatible parts
VALEO 834380 · TRIPLE FIVE 8660000896 · TRIPLE FIVE RM010631A0 · STELLOX 07-01282-SX · SACHS 3000 990 055 · KAWE 962982CSC · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1411 · National CK9458-02 · QUINTON HAZELL QKT2160AF · MOTAQUIP VCK30 · MEC-DIESEL LK03482 · Burig B0C30226 · STATIM 120.680 · VALEO 834380 · BORG & BECK HKT1002 · RYMEC JT6574002 · MECARM MK9911 · FORD 1031132 · FORD 1031133 · FORD 1031770 · FORD 1478806 · FORD 7113400 · FORD 7226743 · FORD 94ZT7A564AA · FORD 94ZT7A564AB · FORD 95VW7563E1A · FORD 95VW7563F1A · FORD 95VWX7L596A1B · FORD 97VW7550AA
Compatible vehicles
FORD: GALAXY I (WGR)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 2131 33
| Article | 623213133 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108304865 |
| Country of origin | |
| Weight | 6.291 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| FORD | 1031132 |
| FORD | 1031133 |
| FORD | 1031770 |
| FORD | 1478806 |
| FORD | 7113400 |
| FORD | 7226743 |
| FORD | 94ZT7A564AA |
| FORD | 94ZT7A564AB |
| FORD | 95VW7563E1A |
| FORD | 95VW7563F1A |
| FORD | 95VWX7L596A1B |
| FORD | 97VW7550AA |

